» Poradna » Ostatní

Jaký zdroj do pc

Jaký mám koupit zdroj do pc?(Starý zdroj 300W mi vyhořel.)Athlon XP 2100Mhz, Radeon 9600pro, 2x 256Mhz RAM, Via KT600, 120Gb Hdd, DVD Rom, DVD-RW, zvuk Zoltrix 5.1.Chtěl bych kvalitní , spolehlivý a pokud možno tichý zdroj.Za vaše příspěvky vám předem děkuji.

Odpovědi na otázku

To je uplne jedno... na takovy komp ti staci tech 300W jako jsi mel. Jedine doporuceni je aby sis koupil ten, ktery ma 12cm vetrak. Ty patri mezi nejtizsi a stoji asi o kilo vic

Pomerne dobre a levne jsou ty zdroje CCC:http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php ;vyr=&fkod=&fnaz=&arch=

Můj tip je :Zdroj KME PZ-350, 350W ATX-P4, 15 cm ventilátor, super tichý, SATAFantasticky tichý zdroj s výkonem 350W s deklarovanou úrovní hluku do 20dB. Klíčem k jeho tichosti je tichý ventilátor o průměru 150 mm, který je skryt pod plechy zdroje. Samozřejmostí je P4 konektor, potěší i konektor pro napájení S-ATA disku.  Cena 762kčMáte někdo zkušenosti s tímto zdrojem?

Tenhle zdroj me taky zajima.. i kdyz k vyrobci, mam jiste antipatie.. Muzete jej srovnat s obdobnymi tichymi vetraky? Co hlucnost? Stabilita.. atd.? Predem diky.

KME má docela fajn výrobky, za tu cenu jsou přímo super. Vezmete-li v úvahu, jaké šmejdy produkuje Eurocase a ještě si je dovolí prodávat za stejné peníze..Fortrony a spol jsou jistě velmi dobré, ale cena je opravdu přemrštěná - hype je hype.

A co takhle zdroje FORTRON.

No, kedze zdroj sa az tak casto "neupgraduje", odporucam kupit aspon 400W kvalitny zdroj. Postaci ti aj keby si zmenil platformu, a presiel na Prescott+GF6800...Co sa znaciek tyka, ja mam velmi dobre skusenosti s Enermax-mi...

Ja mam potobny problem rozmyslam nad Thermaltake PurePower ATX 420W SILENT W0008 (1650sk)http://www.thermaltake.com/purepower/w00089.htmco vy na to?

http://takaman.jp/D/index.html si to presne spocitej a pak vyber zdroj podle jeho specifikace, osobne jsem ted koupil Fortron FSP300-60PN_S, jsem s nim velice spokojen, tichy a ten ventilator vytvoril takovy podtlak ze jsem vyndal pridavny vrntilator z case ktery vyfukoval horky vzduch ven ( fortron mu obratil proud vzduchu a misto aby foukal ven tak cucal vzduch dovnitr, takze se ten pridavny ventilator stal zbytecnym )