Jaky zdroj do me sestavy

Zdravim, poraďte mi prosím zdroj do mé sestavyCPU: intel i5 2500k MB: p8p67-m Asus mATXGPU: nvidia Gforce 1GB DDR5Case: mini toweRHDD 500SSD 6016 GB RAM DDR3Podle mě alespoň 400W a víc, 600W si myslím, že už je zbytečné.Takže prosím ocenim každou radu podle čeho vybrat, klidně i link na daný zdroj. Jedná se o starší komponenty, takže nějakou střední třídu za rozumné peníze, hlavně aby to bylo kompatibilní. PC je na občasné hry a internet.

Odpovědi na otázku

-grafika jaká_?-paměti počet modulů?-disk počet otáček rozhraní?

Myslíš, že mu počet modulů RAM nebo rychlost otáček HDD nějak výrazně změní spotřebu???

Tak pokud by tam měl více disků a plně osazenou RAM, může to mít vliv. Hlavně ty disky při roztáčení.Ale nejdůležitější je upřesnit údaj "GPU: nvidia Gforce 1GB DDR5". Protože pokud je to nějaká stará hiendová grafika, tak ta může žrát sakra hodně a CX450M nemusí být úplně ideální.

Koukni třeba na Corsair CX450M nebo nějaký Seasonic. Pokud chceš ještě lepší zdroj, tak Corsair RMx nějaký nebo Seasonic Focus.