Jaký WiFi router k internetu od UPC?

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem routeru.Nyní mám Technicolor TC7200, ale signál pokryje jen část domácnosti. Poradíte mi nějaký dobrý WiFi router, který dát za něj přes ethernet, abych moc nepřišel o rychlost nebo jestli existuje nějaký router s koaxiální přípojkou? Ještě by nebyla špatná telefonní přípojka na 802ku. Díky za rady a tipy!

Odpovědi na otázku

Router s koaxiální přípojkou neexistuje, to je vždycky modem/router. Telefonní přípojka na 802ku je co???

Asi nějaký VoIP telefonie.

Na to nepotřebuje žádnou speciální přípojku, ne?

802.cz je voip telefonie

Zaujimave, niekto riesi router a niekto riesi prijimac (wifi kartu v pocitaci). Vie niekto povedat 100% co treba riesit, ked to ide pomaly?

Uvedeny Technicolor ma Gbit porty a dualband wifi, v tomto smeru nevidim duvod proc ho nahrazovat. Na vykryti domacnosti wifi signalem si kupte wifi pristupovy bod (AP).

Ten mám, ale RJ11 do něj nenarvu

Protože do RJ11 patří telefon. Zkus AP dát do RJ45, kam ostatně patří. K tomu jsou i AP přímo určené.

A proč bys do toho rval RJ11?

a. nevymýšľaj už vymyslené . b. na to slúži malý router , ten najbežnejší, stačí za 10-15€ ktorý káblom "predĺžiš" do druhej polovice bytu . A cez WIFI sa prepojíš pri minimálnej strate rýchlosti. c. výrobca už má tisíce ďakovných dopisov.....