» Poradna » Notebooky

Jaký vybrat?

Jsem student střední školy a právě mě čeká výběr notebooku a jelikož nejsem žádný odborník chci se s vámi poradit. Můj finanční strop je cca do 30tisíc. Chtěl bych něco co neváží pět tun a nebude problém ho s sebou bráti i na cesty. Když už jsme na té cestě neměl by se bát přehrát nějaký ten film nebo snést hraní středně náročných her. Ale hlavně když se vrátím z cest domů, rád bych na něm upravoval všechny své supr fotky či videa a napsal o cestě článek. Je možné že jsem na notebook moc náročný, ale i tak vás žádám o radu na které notebooky se zaměřit, nebo rovnou který by jste si zakoupili vy a doporučili mi ho. Budu rád za jakoukoli radu a předem Vám velice děkuji.

Odpovědi na otázku

Nejít pod 960M (za 30k asi 970M neseženeš), nekupovat Učkový cpu, ale HQ... zaměřit se i na kvalitu displaye.

Dobrá pokusím se :) Díky za radu.

Myslíš že něco takového by mohlo vyhovovat ? https://www.alza.cz/acer-aspire-v15-nitro-bla...

tenhle je daleko lepší. Ne jenom výkonem, ale z zmiňovaných displejem.https://www.alza.cz/gigabyte-p55kv4-cz001h-d4... Contrast: 1013:1 oproti aceru Contrast: 689:1