» Poradna » TV, audio a video

Jaký vybrat vhodný Adroid Box pro HBO MAX a DISNEY+

Zdravím,včera jsem se rozhodl pořídit si HBO max, a sice rovnou roční předplatné. Jsem nepříliš hrdým vlastníkem tohoto android boxu - https://multimedialni-centra.heureka.cz/rgb-vision-mecool-kiii-pr... a na něm mi bohužel HBO nejede. Píše mi tam, že "Titul nelze přehrát. Máme potíže s přehráním tohoto videa. Zkuste to prosím později". Jinak na počítačích i mobilu fachčí vše v pohodě.Schválně jsem se ještě před objednáním ptal HBO podpory, jestli je můj boxík v cajku a bylo mi řečeno, že ano. Zkoušel jsem resetovat router, nic. Uvést box to továrního nastavení, nic. Podpora se sice pořád omlouvá, ale žádné řešení zatím z jejich strany nepřišlo, takže mi asi nezbude nic jiného, než koupit nový box, nicméně se v tomto segmentu nevyznám, tak bych poprosil o radu.Chtěl bych, aby na něm fungovalo HBO max, případně Disney+, které mám v plánu si v budoucnu pořídit také. Druhou a poslední podmínkou je možnost připojení ethernetu, nechci se spoléhat na wi-fi. Příznivá cena okolo 1000,- kč by pak byla příjemným bonusem, i když jak jsem se díval, tak to asi není moc reálné. Každopádně díky za případné tipy.

Odpovědi na otázku

ako nove telefony vydavaju kazdy tydzen, ale ze by konecne priniesli novy xiaomi mi box, to nie. Kludne ho ale kup, za par drobnych pojde vsetko.

Ale ten nemá připojení na ethernet, pokud je mi známo.

ale ma 5GHz wifi, a ked nutne potrebujes kabel, tak tam das usb LAN.

Prý se to seká docela často, což není úplně to, co bych chtěl.

a inak mas pravdu, preto pisem, ze nova verzia by nebola odveci, medzi inymi vylepseniami (4-8GB RAM) by mohla byt aj 1Gbit sietovka...

Tak si vezmi ten stolní Xiaomi Mi Tv Box S

Ten mam, Netflix ve 4K, HBO, Disney+ vse slape. A kdo potrebuje LAN, dokoupi si USB/LAN
Ja na WiFi nemam problem

Nedám odporučenie na vhodný android box, ale svoju skúsenosť so svojim boxom X96Q Max Pro. Keď bolo ešte HBO Go, žiaden film mi aplikácia nechcela prehrať, pretože toto zariadenie nebolo podporované HBO. Problém som obišiel doplnkom do Kodi. Keď prišlo HBO Max, nová aplikácia mi filmy prehrávala jedna radosť. No po najnovšej aktualizácii aplikácie sa dostanem celkom svižne k filmu, ale film hneď na začiatku sekne a koniec. Ani posúvanie vpred-vzad nepomohlo. Skúsil som nainštalovať staršiu verziu HBO Max, filmy sa seknú. Nechápem, prečo predtým filmy apka prehrávala bez problémov, teraz robí problémy. Opäť som to vyriešil doplnkom do Kodi. Prostredie je trochu pomalšie, ale filmy mi to prehráva. Dokonca mi ponúka voľbu kvality obrazu.

Je to vůbec legální?

Prečo by nemalo byť legálne? Filmy pozerám pod svojim kontom, za ktoré platím. Pozerám akurát nie cez ich apku, inou cestou. To je podobné ako pozerať filmy nie cez apku, ale webový prehliadač.

Nevím, ale jak se dívám na návod zprovoznění, několikrát mě tam na to upozorňují. Ale obecně s vámi souhlasím, netuším, proč by toto zrovna nemělo být legální.

Každopádně jsem asi prokletý, jelikož mi to nejede ani přes Kodi.

Díky, ale jsou dost drahé.

Platíte x set mesíčně za tyto služby a nemáte cca 2 tisíce na zařízení na kterém je přehrávat? To je jak hledat auto v měsiční ceně benzínu...

Já mám už dlouho Mi TV stick tu první generaci s 1gb ram a 8gb úložiště a funguje na tom HBO, Disney+ i netflix. Je teda pravda, že Netflix občas spadne, ale Disney+ a HBO šlape jak má, stojí asi 800 korun a za ty prachy to hezky oživili TV, ale plánuji koupi té lepší varianty

Myslíte totok? https://multimedialni-centra.heureka.cz/xiaomi-tv-stick-4k-eu/Cena je snesitelná, ale kabel do toho asi nenarvu. Na wi-fi moc spoléhat nechci, kabel je jistota. Nakonec asi bude muset koupit něco dražšího, fix...

Tohle právě ta lepší varianta, mám tu starší. Jinak bohužel jede to pouze přes wifi, ale já to mám hned u routru, takže se mi to neseká

To už se mi vyplatí si spíše pár stovek připlatit a koupit si třeba tohle: https://multimedialni-centra.heureka.cz/homatics-box-q/. I když je otázka, jestli tohle taky pofachá. Mají to nějaké neodladěné.

bezproblémový a pre všetky aplikácie typu hbo max,disney plus a spol certifikovaný je Nokia StreamingBox 8000,je trošku možno drahší ako rôzne čínske noname (stojí 99eur),ale je overený a certifikovaný,nehrozí žiadne zbytočné laborovanie......

Díval jsem se na stránky Disney+ a nikde jsem tam nic takového nenašel. Za to je tam Xiaomi.

Netflix,Prime Video,Disney + má priamo predinštalovaný v sebe a je certfikovaný na jeho príjem,že tento box neuvádza samotný Disney + na svojich stránkach je možno chyba krásy aktualizácie informácii ,alebo súvisí s regionálnymi reštrikciami distribúcie služieb Disney alebo predaja boxu od nokia ,všetko nemusí byt dostupné všade bez obmedzení ….

Já měl za to, že by měly fungovat všechny android tv boxy, je to koneckonců zájem samotných streamovacích společností. Každopádně jsem už objednal Teslu. Jestli ta nepofachčí, tak asi fakt vezmu toho Číňana s USB/LAN redukcí. Každopádně díky za pomoc.

Ja jsem dal na recenze, kde některé zavrhuji xiaomi a koupil jsem blaupunkt. A jsem opeavdu spokojený, svižný, tlačítka šly přemapovat pomocí aplikace, navíc box jde ovládat skrze tv (samsung) ovladačem od TV.
https://m.alza.cz/blaupunkt-b-stream-box-d6...

Já osobně používám TESLA MediaBox XA400:https://eshop.tesla-electronics.eu/multimedialni-centra/tesl... Mám nyní doma 2 ks a vše bez problémů.

Vypadá velmi zajímavě. A co vám na něm všechno jede, mohu-li se zeptat?

A co se ti nezdálo na Homatics Q ? Co by tam mělo být neodladěné??Mám ho skoro rok a není jedniný problém.. Předtím XIAOMI Box S a ten se často sekal.HBO MAX tam jede včetně zvuku ( což byl a možná stále je problém u čínských krabiček jako MeCOOL apod..Homatics Q je svižný, za celou dobu používání ani jeden zásek. Jde nastavit i ovládání TV na DO. A certifikaci na NETFLIX jako jeden z málá má také..

Podle všeho jsou to velmi podobné, vevnitř možná stejné výrobky. Ale k Tesle dostanu 3 měsíční voucher na sledování tv. Jinak ještě pevně rozhodnut nejsem.

... jedu na TESLA MediaBox XA400:televize T-MobileHBO MaxDisney+SpotifyVLCYouTube + YouTube Musicvyzkoušeno Voyovyzkoušena televize od Vodafonuvyzkoušeno sledovaní TVvyzkoušeno Skylink... vše bez problémů a plná podpora - žádné záseky a nutné restarty.

... a zapomněl jsem na Netflix

... připojení mám přes kabel... vyzkoušena i WiFi - žádné záseky nebyli, ale nejraději mám kabel - pokud to jde.

Super, díky. To je přesně to, co potřebuju. Zdá se, že jsem si vybral.

... rád jsem pomohl. Někdy je lepší si připlatit nějakou korunu navíc a vše mít bez problémů. Každopádně TESLA MediaBox XA400 má Google certifikaci, takže na boxu rozjedete opravdu vše a bez problémů. Jak jsem již psal, mám doma 2 tyto mediaboxy a vše bez problémů. Často je na ně 20% sleva a dají se sehnat kolem 1.700,- Kč. (Petr - práce = Shely - doma)

Hehe, tak pět minut po objednání mi z podpory psali, že Teslu nedoporučují. Tak jsem teda zvědavý, v nejhorším vrátím. Vzhledem k tomu, že mi předtím schválili box, na kterém se to skoro ani nerozjede, to zas neberu na velkou váhu.

Tak jede to špičkově, ještě jednou díky.

A co chromecast 4? Do nedavna jsem mel teslu teh 500. Puvodne jsem si ji porizoval kvuli dvbt 2 ale postupne jsem presel na iptv, takze to padlo. Minuly tyden odesla do kremikoveho nebe. Ted jsem si koupil chromecast a naprosta spokojenost