» Poradna » Web a internet

Jaky vybrat SSL certifikat pro eshop?

Potrebujeme nasadit na eshop SSL, ale nevim, ktery certifikat zvolit. Dle dostpnych informaci se uvadi, ze rozdily mezi Rapid SSL a Quick SSL jsou minimalni. I presto by me zajimalo, jake jsou zkusenosti z praxe nejen z hlediska spolehlivost a podpore prohlizecu? Nebo je to opravdu jedno a lze nasadit jakykoliv SSL? Diky za nazory i doporuceni.

Odpovědi na otázku

EV, ale je to drazsi a od koho, do toho bych se nerad poustel - osobne pouzivam Thawte.

A hlavne si neber priklad z Zive