Nejvíce se mi libí ten packard, ale ted jsem si všiml té spotřeby...

PB je znacka, pod kterou Acer prodava to, co by jim kazilo povest. Tudy ne!Z tehle ten BenQ.

Obvykle se vetsinou neridim dle znacky a ani ten monitor neznam, ale Packard Bell je znacka Aceru a pouziva ji pro nejlevnejsi zarizeni, treba u notebooku byva kvalita obvykle o kus nizsi nez u zarizeni prodavanych pod znackou Acer. Nasel jsem si recenze nekolika monitoru prodavanych pod znackou Packard Bell a obvykle to celkem schytaly za zpracovani, stojan, ovladaci tlacitka ... Nez bych podobny monitor koupil, tak bych jej urcite chtel videt nazivo.Recenzi Philipsu jsem zadnou nenasel a osobni zkusenost s timto modelem nemam, jedna se o TN monitor, takze by mel mit o neco horsi obraz nez ostatni. Parametry v nicem nezaujal. Acer by mel byt IPS, papirove by se melo jednat o lepsi monitor nez Philips nebo Packard Bell, recenzi konktretniho modelu jsem opet nikde nenasel. Podle fotek vypada celkem kulturne. Display je leskly, coz nemusi byt vyhodne, hodne zalezi v jakych svetelnych podminkach jej budete pouzivat.Benq GW2320 je urcite velmi podareny monitor, asi urcite jeden z nejlepsich ve sve cenove kategorii, recenze napriklad zde: http://www.cnews.cz/clanky/benq-gw2320-23-ips...

Ok, super díky moc takže jsem objednal to BenQ..Ještě mám menší dotaz na čem to záleží.. Momentálně mám monitor ASUS VW195D jeho maximálni rozlišení je 1440x900 ale všechny aplikace a hry musím mít na rozlišení 1260x960 aby bylo pěkné rozopložení.. pokud budu na tom BenQ který má Full HD rozlišení tak jaké bude nebo na čem to záleží.. Synovec má také Full HD Samsung ale hry mu také nejdou na full HD a má rozlišení 1600x něco.. zaleží na grafice nebo jak to je? Chtěl bych využít toho FULL HD. Grafiku mám Radeon HD 4670 1gb.. Zatím mi vše nové hry jeli plynule na těch 1260x960

Vetsinou je problem s ovladaci graficke karty, aktualizace by mela pomoci, zalezi na operacnim systemu, jake ovladace budou k dispozici. Casto byva problem s nastaveni overscan pres HDMI, aby prezil restart a obraz nezmensoval, tak je treba provest zasah v registrech, ale to by se Vas nemelo u DVI tykat. Pokud nemate DVI kabel, tak si nejaky k monitoru kupte, vetsinou je obraz lepsi nez pres dodavane VGA kabely, ktere vetsinou maji spatnou odolnost proti ruseni.Se starsi slabou grafikou, jako HD 4670 Vam vetsina her nepojede pekne ve fullHD rozliseni, asi bude potreba pro hrani pouzivat rozliseni nizsi, napriklad 1280x720 nebude to sice vypadat idealne, ale hry pojedou plynuleji.Nektere starsi hry nepodporuji rozliseni 16:9, takze budete muset prepnout rozliseni napriklad na 1280x960 a v menu monitoru zmenit pomer stran.Rozliseni 1280x800, 1440x900 a 1680x1050 se drive u nekterych LCD monitoru bezne pouzivalo, ale spousta her nikdy rezim 16:10 nepodporovala.

Ber ten benq 23 ten je super. Má jen 25w spotřebu.

vybiras ve srackovite rade, zbytecne cokoliv resit asi bych bral Philips . .herni monitor = ma 120 Hz a TN technologii, osobne hraju hry na lepsim IPS a nestezuju si a je to jen 60 Hz