» Poradna » Programy

Jaký váš oblíbený program pro výuku psaní všemi desti prsty?

Rád bych si nechal doporučit nějaký dobrý software pro výuku psaní všemi deseti prsty. Nejlépe něco free ale nebráním se ani tomu něco si připlatit. Svého času, ještě jako student, jsem si koupil program DestiPrsty od PMQ Software, ale ten měl tak debilní spůsob aktivace, že už ho nechci znovu instalovat na nový počítač. Ovšem - co jiného?

Odpovědi na otázku

Nejlepší program na výuku psaní všema desítima je psát si ve škole přednášky na notebooku

http://www.zav.cz/School/trida1/zav1.html Tady tenhle Zav je podle mě nejlepší, z toho linku si ho můžeš stáhnout na vyzkoušení a pak se rozhodnout.