Jaký usb flash disk 16 Gb

Ahoj,chci si koupit usb flash disk 16 GB v poměru cena/výkon a zaujali mě tyhle 3 flasky:

www.alza.cz ...

jakou by ste mě doporučili?

Ta první mě přijde,že je nejlevnější z těch 3 a zárověň nejrychlejší,potom by jsem bral tu mini,já osobně.Nebo máte nějaký jiný tip v této podobné nebo menší cenové relaci?Díky

Odpovědi na otázku

ani jeden ! jsou pomaly misto toho kup za stejne penize: msi star box sata - 200 Kc + wd 500 GB sata disk do ntbbuku a smontuj si to dohromady a mas miniaturni disticitek do kapsicky ktery bude rychly a 20x vetsi kapacita napajeny bud z 1 nebo 2 usb v ntb zalezi na kvalite ntb, u dellu staci z jednoho, stejne tak ke stolnimu pc

Zdar Počítačový Profíku to nevím, co to tam, meleš, ale mám stejnou odpověď, a to ani Jeden, připlať, si asi tak, 50 Kč vč. DPH, a kup si USB FlashDisk, 16-ti GigaBajtový na Rozhraní USB 3.0, a to no tak, více viz. tady: http://www.alza.cz/a-data-16gb-myflash-n005-... ... ,tak a to tak, si to, třeba, užij, tedy!

A Jestli těch 36 Kč vč. DPH, nemáš tak já ti je snad, půjčím, ty jo, tedy!

no ja nevim i tak to bude na urovni standartniho 5400 500gb sata disku (80 MB-s)

a kdyz tam bude mit usb 3 tak to nezastrci ne ? no lepsi je ten disk s standartni malou flshkou akorat zkusi - napr kdyz bude chtiti zkopirovat tak nekolik desitek napr fotek - malych souboru tak u toho pekne ztvrdne kvuli pristupove dobe

Snad, USB 3, jde do USB 2, i když je taky, Fakt, že jsem viděl, jeden USB 3.0 FlashDisk, co do USB 2.0, nešel to je fakt, tak jestli nemá USB 3.0, rozhraní na Základní Desce, tak ať, to radši, možná nekupuje, to je, fakt, tedy!

no USB 2 jde vrazit do USB 3 ale bude to mit 30 MBS rychlost ale nativni USB 3 nejde vrazido do dvojky mozna s adapterem (protoze to je usb 2 + nove modre konektory tvorici usb 3rojku)

Ale Houby, to snad, jenom jeden USB Flash Disk, nešel dát do USB 2.0, když to byl, Flash Disk, do USB 3.0, ale, ostatní USB Flash DISKy, nebo, alespoň, některé, by do USB 2.0, jít, mněli a tenhle, zrovna, jde, zrovna, tam, někdo, u tohohle USB 3.0 Flash DISKu, popisoval, na Czechcomputer, jak ho má, v rozhraní USB 2.0, takže tam, chodit, musí, a psal, že nikdy, rychlejší, USB Flash Disk, ještě, v rozhraní USB Neměl, a to že tam, mněl jinak, High-ENDy, na rozhraní USB 2.0, takže ti říkám, nemel, kraviny, radši, s vzhledem s ohledem, do Budoucna, je těch 36 Korun vč. DPH, opravdu strašně moc, kvůli tomu, bych se šel, určitě, oběsit, kvůli investici asi tak 36 Kč vč. DPH, do Budoucnosti, do Háje, já mu snad, opravdu těch 36 Kč vč. DPH, pošlu, ještě, na-konec, tedy.

Jeďte, si na svých Pomalých USB Flashkách, Mistr Schovi, to jako, já, pojede, na svých Rychlých USB 3.0 Fleskách, které jsou na rozhraní USB 2.0, vlastně, nejrychlejší USB Flashky, co vůbec, Existují, pokud ty USB 3.0 Flashky, jedou, v rozhraní USB 2.0, jen já jsem král a vy jste, Amatéři, seroucí, se s pomalými USB FLASKami, ha Amatéři, tedy.

Jo aha, tohle, tak to je ještě, lepší nápad, a nebo, alespoň, připlatit, asi tak těch 36 Kč vč. DPH, a koupit, tu USB Flashku, 16-ti GigaBajtovou Hodně rychlou, do Rozhraní USB 3.0, kompatibilní, zpětně, i s rozhraním USB 2.0, ale v rozhraní USB 2.0, pojede, samozřejmě, jen na té rychlosti, asi tak USB 2.0, ale pak je to, zase, Investice, do Budoucnosti a těch pár Korun na-víc, že jo, tedy, ne a nebo, ne co?

kokot pica u holica

A k čemu mi bude podpora USB 3 ,když mě to nepodporuje a nikomu ze známých to taky ještě nepodporuje tu rychlost?
Dr.No64 :jo rychlost a vše je hezká a co velikost?mě jde o to,mít to vše u sebe a malé a né se z něčím velikým tahat,tak že mluvíme o USB flash disku,ten mě bude stačit.

ALe ten USB FlashDisk 16-ti GigaBajtový na Rozhraní USB 3.0, je možná Kompatibilní s rozhraním USB 2.0, možná a to no tak, více viz. tady: http://www.alza.cz/a-data-16gb-myflash-n005-... ... ,tak a to tak, si to, třeba, užijte, ale už nepíšou, že je Kompatibilní s rozhraním USB 1.1, takže pokud má rozhraní USB 1.1, tak a´, si ten Flash Disk, asi tak ten 16-ti GigaBajtový na Rozhraní USB 3.0, radši nekupuje to je, fakt, hele, to máš do Budoucnosti, zatím, ti ten USB FlashDisk, pojede, na Rychlosti, asi tak USB 2.0, toho rozhraní a až vylepšíš, počítač, tak bez toho, aby jsi do té USB Flashky, musel, něco, investovat, ti najednou, pojede, asit ak 3x, rychleji, to je docela, dobré, ne a nebo, ne co?

Doporučuji tento: http://www.alza.cz/patriot-xporter-xt-boost-... ...
Je to jeden z nejrychlejších flashdisků. Tělo je celé z gumy, takže je i odolný proti nárazům a cena je taky výborná.

Konečně jeden z rozumných návrhů,ano taky sem na něj koukal,ale zase ta velikost,je to trochu větší,tak že by mě spíš zajímalo,který z těch co sem navrhl já by byl lepší a rychlejší a kvalitní,pro mou potřebu a nechci řešit žádné do budoucna USB 3 a nějaký disk..Díky

Ani jeden. A-Data mají vysokou poruchovost, Corsair jsou dost pomalé, z gumáků padá čepička. Doporučuji Kingston, ty jsou spolehlivé a za své peníze dostanete to, co uvádí v technických parametrech.

A-Data tu mám 2x, a to 8 GigaBajtové do USB 2, a asi tak 200x Rychlostní, což je rychlost, asi jako 200x Rychlostní Mechanika CD-ROM, kdyby, taková Existovala, mám tedy, Dvě, 8 GigaBajtové USB FLASHKy A-Data, asi tak 200x, Rychlostní a jedou mi už poměrně, dlouho a pořád, Fungují to je, ale smůla, tedy. *ironický Smajlík, tedy.

Operační paměti A-Data, mněl jsem asi troje, a to SDR-RAMky, od Firmy A-Data, DDR1-RAMky, od Firmy A-Data, a i DDR2-RAMky, na Frekvenci, asi tak 800 MHz, (Efektivně, se zpožděním CL4, a ty mám teď, tyhlety, Opearační paměti, A-Data, asi tak 2x2 GigaBajty, DDR2-RAMky, na Frekvenci, asi tak 800 MHz, (Efektivně, se zpožděním CL4, a taky, pořád, fungují to je divné, tedy?!

Tenhle USB Flash Disk, jsem chtěl, Doporučit, Kámošce, ale, když jsem viděl, jak je vzhledově, hnusný, tak jsem jí ho, radši, nedoporučil, přece, jenom, Holka, by takhle, hnusný USB Flash Disk, asi nezkousla, a nebo, kdo-ví, tedy!

Kup klasickej Voyager 16 GB (pčípadně GT), ten co máš jako třetí v odkazu, kvůli mechanickému provedení. ADATA nejsou moc kvalitní a většinou jsou i pomalé při kopírování menších souborů.

Jediná nevýhoda toho Voyageru je, že po čase má tendenci padat čepička. Mam ho už dva roky a zatím v pohodě, používám ho denně, mam na něm všechny dokumenty, co používám, používám na něm kontejner TrueCryptu , předtím jsem měl menší kapacitu také delší dobu a také bez problémů.

Ačkoliv Dr. plácá nesmysly, jako vždy a všude, tak si také myslím, že na USB 3 u flash disku je zbytečně brzo, nikdo to nikde nemá a spíše má smysl řešit USB 3 u přenosného disku. Jinak USB3 je s USB2 zařízením kompatibilní i bez redukce.

A právě, že je Kompatibilní a kdo má tu Desku a co že je Brzo, ten FlashDisk, jede i na USB 2.0, takže pojede, dost všem, a tomu kdo bude, už mít, rozhraní USB 3.0, třeba nějaký Kámoš, pojede, ještě, rychleji, tak jaképak, Brzo, no jo, běžte, si koupit, ty vaše Grafické Karty nVIDIA Riva TNT2 Pro, do sběrnice AGP 8x, z aukra.cz asi tak, za 30 Kč vč. DPH, a to y Grafické Karty nVIDIA Riva TNT2 Pro, z roku, asi tak 1999, do sběrnice AGP 8x, z aukra.cz , za asi tak těch 30 Kč vč. DPH, a běžte, na nich, kosit, ty vaše The Need For SPeed 5: Porsche UnLeashned, i když už i ty, umí využít, tu Grafickou Kartu, až nVIDIA GeForce 256, s asi tak, těmi DDR1-RAMKami, asi, ale na Grafickou Kartu nVIDIA GeForce 256, s asi tak těmi DDR1-RAMkami, je přeci, ještě, brzo, no jo zapomněl jsem omlouvám, se, tedy.

Máš doma BlueRay rekordér, 3D televizi, nebo velký systémový SSD? Je brzo, ne? Málo rozšířené, zbytečně drahé...
Než se USB 3 masově rozšíří, uplynou tak 2 roky. Také z podstaty používání flashky mě vyšší rychlost zase tak nevytrhne, většinou tam mam data na dlouhodobé uskladnění. Na přenášení dat používám externí disk.

PS: mam doma jen notebook, takže si nic z toho aukra nekoupím, bohužel

3D Televizi nemám, ale Blu-Ray ROM, SONy, už mám docela, dlouho, mechaniku, 2x Rychlostní v počítači, a Originální Film, Resident Evil 3, na Médiu Blu-Ray, blbé je že, tam, je v rozlišení, asi tak 16:7, nebo v poměru stran 16:7, takže má i na naší Plasmové Televizi, s UhloPříčkou, asi tak 106 CentiMetrů a s poměrem, stran, asi tak 16:9, tak má Černé Prouhy, na-hoře, i dole, to je trochu na Houby, a jinak Film Saw VI., máš stažený, z INTERNETu, z Torrentu, ve Full-HD, akorát, je to, tak obrovská kvalita, protože to kódoval, asi nějaký borec, který tomu rozumí že je na to naše, Televize, moc, malá na Takovou Kvalitu, by bylo, potřeba, přeci, jen uhlopříčku, alespoň, asi tak 212 CentiMetrů a ne jen, ubohých, asi tak 106 CentiMEtrů, o tom, žádná, k novému počítači, koupím rovnou asi i Blu-Ray Vypalovačku, pokud její cena, klesne, asi tak na 2 700 Kč vč. DPH, a, zbytečně, drahé a jinak jsi normální dát 36 Kč vč. DPH, navíc, za 3x rychlejší USB FLASHKu, na rozhraní USB 3, která jede, i na rozhraní USB 2, opravdu, se ti, a vlastně, pokud se vyhrabu z Deprese, tak k novému počítači koupím i SSD Disk, no uvidím, 3D Telku moc, bych za to nedal, že taky, brzo, koupíme, asi tedy.

Tak to prostě, je martine Škábo, to jen vy to pořád, nějak nevidíte, a nebo nechcete, vidět, holt, a nebo, nevím, tedy!

Ladíku, ty to píšeš přes překladač a jsi maďar, nebo to píšeš z hlavy a jsi kokot?