Jaký televizor?

Dobrý den,

chtěl bych si koupit klasický televizor. Podmínkou je plochá obrazovka, úhlopříčka 63-72 cm, 2x scart, paměť na teletext min. 10 stránek. Jelikož jsem laik, další parametry nedokážu uvést. TV bude sloužit převážně ke sledování tv programů. Cena 6-8 tis.

Můžete mi nějaký doporučit? Děkuji za názory.

Odpovědi na otázku

farebný by bol najlepší.

Samsung CW29Z418P
www.electroworld.cz ...

www.obchod.cz ...

Veľa výrobcov už neostalo... v zásade je to už jedno, osobne by som však vzal Philips

°;°

V létě jsem koupil 100Hz PHILIPS 29PT8641/12 za 7600 Kč (na netu i s dovozem na druhý den) a zatím maximální spokojenost.

www.videoplaneta.cz ...

TV programů??? Dyk tam hovno dávaj...