» Poradna » Mobily

Jaký telefon?

Ahoj, v tuto chvíli mám Galaxy S4. Přemýšlím nad novým telefonem. Volba je jasná Galaxy S6 nebo iPhone 6..případně bych počkal na 6s jestli to má cenu. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ahoj, za mě, jako uživatelku Apple zařízení rozhodně říkám iPhone, a nejlepší by bylo, kdyby sis počkal na 6S.Proč? iPhone má velmi propracovaný systém, tudíž se VELMI málo kdy stane, že by se seknul, nebo jel pomalu. Měla jsem iPhone 4S, ted mám 5S, a nikdy žádný problém. Systém fungoval perfektně i s plnou pamětí, a s přemnoženými aplikacemi. U Androidu tohle už by byl problém. Jakmile máš ve svém androidu spoustu aplikací, systém není plynulý. Mám ještě iPad 2, který už je dost starý, a pořád na něm rozjedu nejnovější hry a systém je stále svižný.Podle mě Apple výrobky mají mnohem delší výdrž, mají skvělý OS, drží cenu, vypadají skvěle, a po dvou letech nejsou na vyhození!!Jediné, co mi vadí je, že mají celkem slabé baterky. Já hodně používám internet, LTE, a vydrží mi většinou tak 8 hodin. Pokud ale nemám internet zaplý, tak vydrží dostatečně dlouho. Po cestě do Chorvatska jsem poslouchala hudbu celou dobu a ubylo mi jen 10% Ale tenhle problém se dá v klidu vyřešit třeba externí nabíječkou. Rozhodně bych kvůli tomuto problému nešla do samsungu!

1. Pokud na nový mobil přímo nespěcháš, tak bych si klidně počkal na začátek září, co nového Apple představí. Tím nic nezkazíš.2. Debatovat o tom, co je lepší, jestli Android, nebo iOS, je naprosto bezpředmětné. Sám si oba systémy ochytej, a pak se sám rozhodni, co se ti více líbí. Tohle za tebe nikdo jiný nerozhodne.3. Věc, kterou můžeš vzít v potaz: Pokud máš nyní na Androidu koupeno hodně aplikací, v případě přechodu na iOS bys musel vše kupovat znovu. (Ale pokud používáš jen neplacené aplikace, tak tě tento bod nemusí tížit.)

Ted by měl přijít na scénu Lumia 950XL a bude to nejlepší mobil na trhu .POKUD DOTÁHNOU PŘEVOD APLIKACÍ Z ANDROIDU do win10.Tak bude mít i dosud chybějící aplikace k dispozici. Win 10 jsou lépe propracovanější než poslední verze androidu 5 .Iphone 6 ani 6+ není lepší než Lumia 1520. Protože mám Lumii 1520 tak až novou Lumii 950XL nepotřebuji, protože technologii Miracast taky umí, ale kdo nemá 1520 tak tuto novou Lumii 950XL doporučuji ke koupi ,protože bude mít k dispozici uplně všechno a hlavně bude ještě lépe fotit než dosavadní Lumie 1520 a ta umí velice dobře fotit. Měl jsem v ruce jak Samsunga S6 a Iphone 6+ a v porovnání s Lumii 1520 neumějí nic navíc ,krom čtečky otisku palce ,kterou nepovažuji za bezpečnou technologií .Lumia 950XL by měla zase trochu odskočit konkurenci na pár měsícu . Hlavně cenově Lumia 950XL nebude oproti konkurenci předražená. Takže máš na výběr. U Lumie ušetříš dost peněz vzhledem k tomu ,že bude umět víc než konkurence.Já sám si počkám na Lumii ,která bude mít v sobě kvalitní mikroskop,protože je na obzoru nová technologie pro mobil a Lumie mají nejlepší fotaky ,tak se dá předpokládat ,že i mikroskop budou mít nejlepší

Apple si sice klidně můžeš zajít vyzkoušet, ale pro mne by to třeba byl obrovský krok zpět od pracovního nástroje s širokou paletou využití k omezenému telefonu ke konzumaci obsahu.