» Poradna » Ostatní

Jaký telefon pro pevnou linku který umí volbu operátora?

Mám doma pevnou linku a využívám i služeb alternativního operátora Nextra pro odchozí volání. Chci koupit nový bezdrátový telefon, který by uměl sám vytočit čtyřmístné předčíslí pro volbu Nextry. Existuje nějaký takový telefon. Můžete mi napsat tip a jak se ta funkce jmenuje Díky

Odpovědi na otázku

jestli chceš vše odchozí přes Nextru tak si zařiď CPS (pevná volba operátora, čtyřčíslí Nextry Ti před vytáčené číslo hodí automaticky veřejná ústředna). Osobně nevím o founu, který by dělal co Ty popisuješ....pak jedině navolit do paměti 4čísla Nextry+9ti místné volané číslo...jen jestli je tohle to řešení, co bys chtěl. CPS by to řešila.

Buď si může zařídit CPS (pokud chce vše odchozí přes Nextru), nebo koupit telefon co umí vybrat operátora. Umí to třeba některé bezdrátové DECT telefony od Panasonicu (třeba KX-TCD455CX a další).