» Poradna » Mobily

Jaký tarif a jaký mobilní operátor je v současné době nejvýhodnější?

Zdravím.. v zimě mi vyprší 2 roční smlouva u T-Mobile, kdy v současné době mám neomezený tarif za cca 700,- Kč.V současné době s předstihem přemýšlím jaký tarif je nejvýhodnější? Jaký mi doporučíte?Měsíčně napíšu zhruba 100-200 sms a provolám 50-100 min + mobilní internet.Zaujal mě vcelku tento tarif: http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2011/06/vodafone-a-cd-75-... Děkuji za info a tipy :)

Odpovědi na otázku

Ahoj,já mám taky neomezenej tarif, ale o dost levnější než 700,- Kč, když si to umíš zařídit, tak dokonce se dá dostat pod 500 Kč :). Já to dělal přes http://www.usetreno.cz/tarify/ (ale jsou i jiné možnosti). Napíšeš do tý modrý části svoje číslo a oni ti zavolají (trochu otrava, že to nejde celý on-lne, ale ta konečná cena stojí za to :) ). S tím vodafonemo od ČD bohužel nemám zkušenosti.

Zkus ČEZ mobil.

díky za tip, podívám se

Jsem důchodce a volám velmi málo.Proto mi vyhovoval u Čezu tarif-Platím jak volám.Jenže Čez zdražil od srpna 2018 hovory v tomto tarifu na 2,90 za min. je to téměř o jednu třetinu dražší.Důchodcům tedy přihoršili.Nevyplatí se mi kupovat balíčky.Provolám 70 korun ..Tak se poohlédnu po jiném operátorovi.

Já provolám 90 -120 Kč a esemsky jsem línej psát, tak raději zavolám.

Tak to by se ti ČEZ mobil mohl hodit. základní poplatek je stovka měsíčně, co je navíc, je za 2,20 Kč/min a tarifikace po sekundách. A volání v síti ČEZ mobil zdarma.

To Ti dneska nabídne kdejaký trouba .... co tam máš dál?

Tak to se možná hodí pro rodiny, kde si všichni založí stejnýho operátora...ale jinak to tak super neni.

Zkus jim říct, že jsou drazí a že jak ti vyprší smlouva odcházíš.... Nabídnou ti něco levnějšího. Navíc s tím tvým voláním a sms by ses měl dostat tak na 250kč max..Kdyžtak mrkni http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.phpDůležité je, aby jsi zdůraznil, že odejdeš, pokud ti nejsou schopni nabídnout něco extra...

Nejvýhodnější operátor je služební telefon

Já si naopak myslím, že to je to nejhorší, co člověk může udělat. Aby mně pak někdo doma otravoval kvůli práci jen proto, že mám služební telefon. Děkuji, nechci ani zadarmo. Rád si zaplatím sám, co potřebuji. ☺

když ho zvedáš i po pracovní době, tvoje chyba.... jak mám padla tak neznámá čísla nebo čísla od bláznů co pracují do 22h a myslí si že ostatní to mají stejně vůbec nezvedám. jde to i docela dobře automatizovat :))

Pokud si to takto můžeš zařídit, nemám námitek. Ovšem ne všichni "šéfové" respektují soukromí a práva zaměstnanců. Viz. gestapácké metody řízení p. Nagyové a p. Chládka. I když je to extrém, bude to jen špička ledovce. ☺

Problém je, že ti někdy volaj i na ten soukromej :D Ale to je zase jiná pohádka...

A nebylo by lepší se zeptat vedle na fóru kde se to řeší dnes a denně ?http://forum.mobilmania.cz/index.html/Mobilni-telefo...

Taky si myslim, že tam by to bylo asi lepší...

Takže tě přijde volání asi tak na 2 Kč/min a SMS na 2 Kč...to teda není nic moc

Porovnání různých tarifů , i těch podpultových mají tady : http://cenyvolani.cz/srovnani-tarifu-mobilnich... Tenhle je asi nejelpší - Tarif od O2 za 449,- Kč nabízí 1,5 GB DAT, volání a SMS neomezeně.

Zajímavé, opravdu je součástí neveřejného tarifu za tuto cenu 1,5 GB dat?

Najdu někde srovnání všech operátorů? jejich nabídek?

Ano podívejte se na https://www.usetreno.cz

A jak je to pak s přestupem? musím to zařizovat sám?