Jaky sw prehravac na BD?

zdravim, mam v pc stazene Blu ray disk ale ve standardnich prehravacich ve win7 mi nejde v nicim prehrat,poradite jaky je nejlepsi sw prehravac na Br disky? (soubory na disku obsahuji slozky BDMV a CERTIFICATE) a nevim kterym souborem mam fil spustit.dik za rady

Odpovědi na otázku

Power DVD? Arcsoft Media Theater? Samozrejme v novych verzich s podporou bluray.
Nebo pokud to ma byt zdarma (odhaduju podle toho "stazene blu ray"), tak Media Player Classic Homecinema ma nejakou omezenou podporu bluray, jestli se nepletu.

j pwr dvd funguje.bezva dik