» Poradna » Programy

Jaký SW použít pro záznam streamu? (spěchá)

Zdravím,
potřebuju do diplomky navrhnout řešení záznamu přednášek s možností on-line i off-line sledování. Pro off-line je možné soubor uložit i jinam.
Jako nejvhodnější řešení mi připadá připojení kamery k PC, kde by běžel program který by záznam streamoval. A to je moje otázka: jaký program je na to dobrý?
Budu rád za jakékoliv tipy (příp. i na jiné řešení), ale kdybych si mohl vymýšlet, tak by SW měl umožnil zaznamenávat obraz zároveň ve dou různých kvalitách - pak by si každý mohl vybrat podle toho jaké má připojení. Taky by bylo fajn kdyby umožňoval přístup jen "vyvoleným".
Program může být i placený.
Nemusím to zrealizovat, stačí navrhnout něco co není úplná blbost Odevzdávám za pár dní - 29.8.
Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

zkus free servis stranek myowncam.nl ... nahodis si stream z kamery jejich klientem a stream muzes chranit heslem..

Díky za tip... nevím jestli by zrovna vysoká škola dávala přednášky na stránky s takovýma šílenýma obrázkama , ale aspoň mám další možnost