» Poradna » Programy

Jaký SW na střih FullHD videa?

Mám kameru, která ukládá na SDHC kartu v plném HD. Uložené video je ve formátu mp4. Pinacle Studio 12 to umí otevřít i editovat, ale uložit sestřihané video už nelze ve fullHD.

Odpovědi na otázku

Pinnacle Studio 12 samozrejme dokáže video exportovať vo fullHD, ale myslím, že sa musí jednať o verziu Plus, prípadne Ultimate. Základná verzia to nedokáže.

pinacle je zakerak, pre spojazdnenie mnohych funkcii ktore v sebe ma vyzaduje key do svojeho regisra klucov, tie odomykaju. jasne ze si musis priplatit. da sa to aj cr...t ako som mal tu moznost to... ehm.. vies co.

jednoduchý střih by měl zvládat i program avidemux ale zázračné střihové efekty nečekejte prdownload.berlios.de ...

Zdrojové video mám ve formátu 1920x1080, H264, 29,97. Po úpravě při pokusu o export videa mi to nabídne pouze 1280x720. Mám verzi PS Ultimate.

VegasVideo, ale není free.