» Poradna » Programy

Jaký software na úpravu videa pro Windows

Ahoj, chtěl bych poradit a říct vaše osobní zkušenosti s edit softwary na videa na WS 10.Začalo me bavit natáčet videa v 4k při sportování ve skateparku,tratě, taky cinematic... ale software ještě nemám.Rozhoduji se.Vím že nejlepší je Adobe ale platit ročně když mě to neživí je hloupost,Blackmagic Resolve je vhodný jen pro pokročilý...tak nevím co bych měl koupit.Nekde jsem cetl o Corel video studio. Dekuji za rady.

Odpovědi na otázku

A aby k nemu bylo mozne i zhlednout tutorialy abych se v tom naucil co nejlepe.

Na občasnou editaci používám https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve/ který je free

Nikdy jsem to nepoužil, ale ve W10 je Video Editor. Za vyzkoušení nic nedáš.

S Blackmagic Resolve se dá naučit rychle pracovat. Jeden z nejlepších free programů. Jakou nouzovka se dá použít Quick od GoPro nebo editor ve Windows.