» Poradna » Mobily

Jaký smartphone

ahoj,potřeboval bych nějakou inspiraci od uživatelů dle zkušeností,a to:jaký nový smartphone zakoupit,požadavky mám musí mít android,jelikož mám zakoupených několik aplikací a musí být fakt svižný ,aby se nesekal.cena do 13000 kč.díky

Odpovědi na otázku

Google Nexus 5 32GB. Telefon je hodne slusne vybaven. Navic pravidelne nejnovejsi updaty primo od Googlu. Jedina nevyhoda tohoto telefonu je asi to ze neni mozne pouzivat MicroSD kartu ale kdyz ma clovek 32GB vnitrni pamet moc to nevadi

nebo LG G2 a dostaneš stejnej telefon s lepší baterkou a foťákem ... nebo připlatit na G3 v případě, že chceš novější vylepšený model a display s QHD rozlišením (podle mě zbytečný a mírně snižuje výdrž oproti G2)

G3 to uz neni podle me telefon to je uz spis tablet z ktereho se da telefonovat Ta G2 neni spatne ale osobne bych Nexus 5 nemenil. Diki aktualizacim ma v telefonu vzdy aktualni verzi Andoida vcetne vsech bezpecnostnich zaplat ktere vychazi. LG nez se rozhoupe v vyda update pro svuj telefon (pokud vubec) tak uz je vetsinou nova verze androidu na svete

souhlasim, že pokud chce člověk čistý android a updaty oficiální cestou, tak je nexus jediná správná cesta ... pokud mu to je jedno, líbí se mu verze od výrobců, nebo je ochotnej nahrát neoficiální romku, tak pak je mu odměnou vetší výběr i z lepších telefonů (po hw stránce) ... takže to chce zvážit možnosti a potřeby a podle toho se rozhodnout ... záleží to na potřebách a požadavcích, které má každý trochu jiné

Ano to jiste, s Cyanogenem jsem si hraval casto a je to super ale postupem casu sem dospel do stadya kdy potrebuju mobil pouzivat ne si snim porad hrat takze ja sel cestou cistoty . Jinak teda jeste sem nenarazil na to ze by me ten telefon neco neutahnul a asi jest nakej patek nenarazim

souhlas, rok staré topmodely mají pořád super výkon a dají se sehnat za dobrou cenujinak cyanogen ma automatický update, který se stáhne a nainstaluje stejně, jako ten ofiko ... ale ano, i tak první nahrání neofiko romky není nic pro běžného uživatele, který si koupí telefon a tím to končí ... tady je rozumná volba ten nexusk původnímu dotazu ... ohledně nexusu bych si teď chvilku počkal, jestli google představí nový model (v říjnu) ... pokud ano, bude to nejspíš nejlepší dostupné řešení za lepší cenu, než ostatní topmodely

Sony Xperia Z1 Compact nebo Z3 Compact

Xperii jsem mel nekolik, ac to jsou odbre vybavene telefony tak provedeni me zklamalo. Telefony jsou casto poruchove a nedolazene a nenarazil jsem nato jenom ja ale i kamaradi v mem okoli.

No vidis a ja mam presne opacnou zkusenost. Vuci pohadkam o kamaradovi kamarada uz jsem imunni.

Kdybych ty telefony sam neobnovoval tak si taky myslim ze si zeme delaj dobrej den Ale osobne rukama mi proslo nekolk desitek Xperii kazda s nakou bolistkou, ale nejcastejsi bylo ze se proste hryznul android a jedine co pomohlo tak byl flash nejnovejsi ROMky od Sony

Tak nekolik desitek rikas A ted jeste tu o Cervene Karkulce. Sraci se podivat na xperia forum, kde pisou skutecni uzivatele a je jasne, ze lzes.

No kdyz clovek ma zivnost na PC/Mobil servis tak se mu rukama prozene kde co

"Živnost nedělá z člověka odborníka".... Takových už bylo

To ne ale hromada spokojenych zakazniku a fakt ze si tim clovek zvladne vydelat na zivobyti ano. Bejt blbec co nic nezvladne tak tech zakazniku clovek moc neziska

Ty mas zivnost maximalne na blbost, chlapce.

Kdyz si to myslis ja ti to brat nebudu mame tu svobodu slova. Jinak ICO 76432866 ted uz delam neco jineho takze sem zivnost pozastavil

Xperii jsem měl několik let a krom problémů danými slabým HW na danou verzi androida se to nikdy neseklo tak, jak říkáš a to jsem na tom měl léta původní starou factory ROM.

zásahem do SW telefonu se dá zrušit smluvní závazek u operátora? WOW! a to jde jen u jablíčka, nebo je to možné i se starou nokií? a nezruší se tím třeba i nájemní smlouva na byt, nebo smlouva na dodávku elektřiny? nerad bych skončil pod mostem nebo o svíčkách...

špatné okno, špatné okno, špatné okno... popelem jsem už zasypán, sorry všem :(

Když si najdeš Heureku (příklad) a tam zadáš rozpětí 12-13000,- Kč, vyplivne ti to s Androidem pouze 2 (slovy dva) mobily.To snad není tak nepřeberné množství aby sis nemohl sám vybrat. Věř, že za ty peníze se ti sekat nebudou.Nebo jsi přišel založit zbytečné vlákno jen aby ses pochlubil?

a proč musí stát minimálně 12k? pokud jsem dobře pochopil, hranice je jen horní a to 13k.

Mno když už tak už. Když má nějakou horní hranici, přece si nebude kupovat horší a levnější mobil ne? Kdyby ty peníze do toho dát nechtěl, napíše třeba 10, ale je tady 13 tis

Logicke mysleni neni tvoji silnou strankou.

No paradoxne i levnejsi mobil muze byt lepsi nez ten drahej. Staci neplatiti za znacku ale za HW a hned mate hodne slusny mobyl o 4k levnejsi nez nakej znackovej

A ušetřené peníze bych doporučil investovat do pravidel českého pravopisu.

Chceš mi tvrdit, že huawei za 10 bude výkonnější než huaveii za 13 tis? nebo jakákoli jiná značka, že má mobil za 13tis méně výkonný než levnější?Nebo že Xiaomi bude za 13 tis méně výkonný, než za 10 tis??teda vy máte logiku opravdu na úrovni Chce mobil za max 13 tis, tak najde ten nejvýkonnější za 13 ne? Proč by kupoval levnější?nepsal nikde o tom, že chce z toho ušetřit. To by asi nepsal strop 13 000,-

Gratuluji, podej si ruku z Dymasem, ten je zhruba na stejne inteletkualni urovni jako ty - stejne nizke...

Koukám, že měříš inteligenci podle toho, kdo kolik rejpe do druhých a přiblblýma smajlama. V tom jsi Einstein, v tom nemáš konkurenci. Jsi fakt borec, i když způsob komunikace na úrovni šimpanze, ale co může člověk čekat, od někoho, kdo dovede do vláken akorát glosovat blbosti nebo rejpat

Ne ale Treba Xiomi za 8k poda stejny vykon jako Samsung Galaxy S5 xs 12k

já se přece o toto nepřu. Ovšem když kupuji mobil, vezmu 13000,- a jdu si vybrat ten nej nej za ty peníze.Kolega se neptal na nejvýkonnější Xiaomi, ale uvedl jen částku a Android...Já vím, že spousta číňanů překoná výkonem značkové mobily, ovšem on se neptá po značce ale vysokém výkonu za 13000,-To mi připadá jako některé rady tady občas, kdy někdo chce výkonnou kart na kterou má (příklad) 15000,- a tady mu radí "kup si za 7tis, na dnešní hry ti to stačí..."Jako přijít pro Porsche a odejít s trabantem, protože "ten vás taky doveze z bodu a do b".Tady chce kolega očividně porsche telefon, tak proč mu doporučovat škodovky...

No ne tady jde spis otot jestli se ti vyplati poridit neco za 10k oproti necemu za 15k kdyz ti to prida treba jen 5-10% navic. V tomto pripade bych rek ze to jiste nestoji za tech 5k navic

To je věc názoru a jednotlivce.Pokud opomenu to, že tady se nevybírá mobil cena/výkon, ale požadavek je jen výkon za danou částku, i výběr který popisuješ, je celkem normální.Ne vždy hraje tu největší roli logický výběr, ale někdy i osobní pohnutky. Jinak by se iPhony nebo mobily za 15tis vůbec neprodávaly, protože to logiku nemá.Je to podobné, jako když chce někdo tu nejdražší GK do PC jen proto, že má nejvyšší výkon, nebo proto že je to zrovna cool.Proto jsem psal o nevýkonnějším mobilu za 13 tis a ne o tom, jestli to má nějaký kloudný význam či smysl.

xiaomi mi3 64GB

HTC One

zdarec kup si jedine iPhone mam mobil s androidem a ten se zacal po paru mesicach dost sekat takze vim o cem mluvim D

Nechci te urazit, ale to ze se ti mobil seká je nejspíš tvoji vinnou. U androidi je výhoda ze tam můžeš stáhnou a změnit vše, takže kdyz to tak uděláš tak se mobil zacne sekat. Já mám xperii SP a jsem s nim spokojen mužů jen doporučit ale jestli chceš něco lepšího, tak podle me je špička LG tak bych vybíral tam. (G3)

když si do iP stáhneš každou kravinu co najdeš na storu, tak se začne sekat taky... To není chyba androidu, ale uživatele...

Ahoj, co LG G3? dá se sehnat pod 13: http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-d855-g3-32gb/