» Poradna » Programy

Jaký skin na windows xp?

Brzo budu muset denne pracovat s windowsem ,a tak si rikam ze bych si tam dal nejaky skin ,ale v techhle programech se vubec nevyznam. Pokud vite o nejakem ktery by vypadal priblizne jako na tomto obrazku: http://pes.xf.cz/plocha.jpg ,tak bych to uvital ,protoze tento styl se mi nejvice zalibil a menit se mi jej nechce. A kdyby taky mel moznost prepinani oken ,tak to by bylo dobre ,na okna jsem uz program nedavno hledal ,ale zadny mi nevyhovoval. diky ,scute

Odpovědi na otázku

zkus mrknout na http://www.crystalxp.net

jj dik podivam se na to

Používám program Tune up utilities a tam si můžeš dát stovky skinů a spouštěcí obrazovky a ikony atd. Tady je odkaz na stažení a čeština je na cestiny.cz http://www.2baksa.net/news/11759/

Zdarec, vim ze to je mimo tema, ale chtel bych se zeptat jakou pouzivas distribuci (predpokladam ze ubuntu) a jaky emulator winu (predpokladam ze uTorrent, skype a rapget nemaj klony pro linux)? Diky

skype je nativni, rapget nepouzivam, ale usdownloader beha pod klasickym wine skvele. utorrent nevim -> ktorrent co je v kde je imho lepsi

cau no tak pouzivam "mandriva 2007 megapack" tu pouzivam asi uz pul roku a menit ji zatim nebudu. jj pouzivam wine-0.9.20-5 a jde tam skoro vse co jsem potreboval. Utorrent pouzivam protoze se mi na nem libi moznost vzdalene spravy ,coz se vazne hodi napr. ve skole ,kdyz jsem tak si pridam dalsi torrentiky na stahovani vnc by sel pouzit taky ale bylo by to zcela zbytecne.

ktorrent ma taky vzdalenou spravu.

no ja s nim zkusenost nemam tak dik za info ,nekdy ho zkusim