» Poradna » Mobily

Jaký si vybrat mobil?

Chtěla bych si koupit mobil. Cenově do cca 5000 kč. Velikost telefonu kolem 5"(čím menší tím lépe), dobrý foťák, aby se nesekal, stačí na 1 SIM, vložení SD karty po případě velkou paměť, aby rozjel nějaké hry, procesor android, novější model telefonu. Teď vlastním Samsung galaxy A3 třetím rokem. Už byl 2x na opravě kvůli nabijeni, prasklem displeji a teď v mobilu nejede SD karta, což je problém kvůli malému úložišti..

Odpovědi na otázku

mrkni na značky Xiaomi a Huawei - v dané cenové relaci to asi nebude mít konkurenci.

Xaomi Redmi Note 7 4/64, dá se koupit tak za 5200, ovšem nesplňuje požadavek na velikost, jinak super telefon za ty peníze. Požadavek na velikost ale nesplňuje prakticky nic, to fakt netuším co bych vám poradil.

Tak tak. A veľký mobil je pritom pohodlný, existujú snáď kabelky, nie ?! Navyše idú do módy veľké ľadvinky, čo je megapraktické aj pre športovanie.

.. Na uloženie toho mobilu, aby neobťažoval svojou veľkosťou.