Jaký set-top box?

Momentálně řeším otázku stejně jako další statisíce lidí a to jaký zakoupit set-top box. Vím, že je na fóru celá řada dobrých rad, ale jak všichni víte, výrobci nabízí neustále nové modely a situace se tak takřka každý měsíc mění.

Mohl by mi tedy někdo poradit, jaký zakoupit set-top box? Uvažuji jednak o koupi jednoho levnějšího přístroje a druhého s možností nahrávání na pevný disk, nejlépe se 2 tunery.

Moc díky za rady...

Odpovědi na otázku

a aku cenovu hladinu chces dodrzat, takto vseobecne je to tazko, ak si potrpis na kvalitu tak odporucam dreambox DM 500S a k tomu vyssiu kategoriu s harddiskom Dreambox DM-800 HD PVR ten je aj HD prijmac takze o zabavu bude postarane, pri dreamboxe sa ale predpoklada urcita pocitacova gramotnost inak je t trapenie,

Kup si Teslu za 900kc, je jednoduchy, umi cesky a ma modulator. Obcas ho maj v Globusu. Pro nahravani pouzivam PCI kartu DTV1000, z EPG se zvoli program, PC dáš do standby, po nahrani se PC vypne - jednodussi nez video. Odpada tak manipulace s diskem ze STB a taky konverze pochybneho formatu nebo souboroveho systemu, ktere mivaji nahravaci STB (Sigmatek).

mrkni na www.digizone.cz maji tam spousty zrecenzovanych a dobre otestovanych