» Poradna » Web a internet

Jaky server zobrazuje IP komentujících?

Ahoj, znáte nějaký web, kde se zobrazí IP adresa komentujících diskutérů, prosím? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tady ti to nestačí? :) A nebo kdybys chtěl znát kompletní vlastní IP, tak nestačí se podívat na www.mojeip.cz?

Tady žádnou nevidím

Odpověď: Ano.

No, a k čemu to bude? I velmi neznalý člověk se dokáže snadno postarat o to, aby se mu zobrazila jiná IP adresa. A také naopak, i desítky lidí můžou mít stejnou, pokud jsou za stejnou proxy nebo NATem. Zobrazení IP adresy nemá žádnou informační hodnotu, nic to neznamená, nic z toho nevyplývá, tudíž je to zbytečná informace.

Chci se přesvědčit, jestli dotyčný píše z Evropy či ne. On vůbec neví, že by po tom někdo pátral.

Znalí věci umí z Frenštátu psát jako z Monte Marie

Nemluvím tu o žádném znalci.Myslím, že jsem dotsz položila dostatečně srozumitelně, děkuji za vaši žádnou pomic a bezpredmetnou reakci a poučku.

A to kdyby nááááhodou takový server s diskuzí byl, tak tomu známému řekneš, aby na něm diskutoval? Proč by to dělal? Kdyby to byl třeba server o přenosu vysokého napětí bez drátů ...

1. Ne, nepoložila jsi dotaz dostatečně srozumitelně. Položila jsi ho stejně, jako spousta diletantů, kteří se při řešení problému upnou na nesmyslné řešení a pak se na něj ptají. Popiš o co ti jde a možná ti někdo poradí nejlepší řešení.2. Komunita nemá povinnost odpovídat dle tvých představ. Dokonce má právo ti neodpovědět vůbec, poučovat tě, střílet si z tebe, nebo ti lhát.PrasatkoPee

No jó, tak pardón.Chci si ověřit, zda jeden člověk dělá pouze sociální experiment a nebo jestli skutečně vše, o čem vypráví, je skutečné, v tom případě by nebyl z Evropy. Prostě mě to zajímá. Chci pomocí této malé lsti zjistit, odkud se přibližně přihlašuje a pak se ho zeptat, jaký má smysl jeho počínání.

A myslíš, že to donutíš k tomu, aby psal něco na fóru, které vybereš? Pokud ano, tak ho přesvědč, ať se ozve tady. První tři čísla z IP adresy ti to tady zobrazí a to na určení země stačí.

Jo, to je maličkost, ale určitě ne v tomhle fóru .

Tak chtělas poradit fórum, kde se IP zobrazuje. Poradili jsme ti toto fórum. Pokud se ti nelíbí, tak si holt budeš muset najít jiné, které se ti líbit bude a jestli se tam zobrazuje IP, si musíš zjistit sama :)

To nebyla rada, jen poznámka, že když někdo třeba z Trutnova znalý změn IP adresy, bude z tama psát jako z ciziny a může to být jeho soused vedle v bytě, nic tvému kamarádovi znalost IP nebude platná.

Zde jsou vidět první tři oktety IPv4 adresy - u tebe 188.120.212.x, což stačí, abych tě mohl podravovat do Trutnova nebo blízkého okolí Na hledání správce IP rozsahu: v evropě ripe.net, usa+canada arin.net, střední a jižní amerika lacnic.net, afrika afrinic.net, indie, čína, oceánie apnic.net Jenže jak už je tady několikrát napsané, není problém použít vpn nebo proxy a pak bude IP adresa zaznamenaná na serveru odkud jen budeš chtít.

děkuji, nechám ho okomentovat něco tady v nějakým fóru a kdyz ti sem hodím pak odkaz na ten komentár, zjistíš mi, odkud to jde, prosím?

pokud od nej jeden jediny mail mrkni do hlavicky a asi se nebudes stacit divit co tam vsechno je...

A jak by to asi mohl zjistit??? Musíš ho dostat na fórum, které přímo u příspěvků tu IP zobrazuje, což je například zrovna tady, což snad i vidíš sama ;) Pokud se v jiném fóru IP veřejně nezobrazuje, tak ji nezjistí nikdo jiný, než správce toho fóra.

Měla jsem na mysli konkrétně tohle vlákno, se tolik necilte, pánové Jdu ho přimět, aby okomentoval nějaké jiné vlákno a dám sem odkaz a poradíte mi někdo, odkud se tedy přihlašuje? Děkuji

Tak jsem mu poslala odkaz na jiny dotsz tady ve fóru s prosbou, zda by tam za mě nemohl napsat komentář a odepsal mi, že v jeho zemi je nejspíš tato stránka zakázána :/.

Ty mu věříš, že v nějaké zemi blokují PC poradnu z Česka? :D i když je fakt, že z ciziny asi nemůže do poradny psát, to mě taky nešlo.

myslím, že z ciziny se nešlo dřív přihlásit. Ale už jsem to tak rok nezkoušel.

JackBrno..... pozor..... ja tu tiež píšem... do českého fóra a zo slovenskej IP.... a bez VPN..... a bez proxy....

Některé země jsou asi povolené a jiné ne. Každý rok bývám v létě v Řecku a tam to nikdy nejde, vždycky po odeslání příspěvku mi to píše, že poskytovatel není zařazen mezi důvěryhodné a příspěvek čeká na schválení moderátorem. Když ho chci odeslat, tak musím vypnout WiFi a připojit se přes mobilní data.

Není asi až tak blbej.

Ksakru ... Ale moc vám, kluci, děkuji za Vaše odpovědi, žeru Vás 😂.

Tak zkus něco jiného. Návodů je všude plno. I zde na živě.cz(ikdyž mi zdejší sekce připadá živá poslední dobu míň a míň ), tak byly o tom články. Např. článek :Jak získat kamarádovu IP. Popisováno to bylo z chatu na Skypu. Můžeš zkusit.

Může být, třeba v severním Kavkazu

To zvládneš i sama :) Až něco napíše, tak u přezdívky uvidíš první 3 čísla IP adresy. Na čtvrtou pozici si vymýšlíš číslo v rozmezí 001-254 a pak celou IP adresu vložíš na web: https://www.iplocation.net a hned uvidíš že které země píše.

Ano, trefil jste se, jen nevím, kde a hak jste tu IP vyčetl.

Je to ze zdrojového kódu této stránky.

Myslíš, jak si někdo našel, že jsi Mahfodouvá Amira, kolem 23 let, z Trutnova? Že máš poskytovatele internetu HD Internet, atd ? To už si asi našel dávno každý, kdo to vlákno četl.

bracek ze slovenska brat-b1 telecom.sk

No, myslím že už sem nikoho lákat nebude

To sem píšeš přes mobilní verzi webu nebo jsi úplně slepá? Téměř celá IP je tu normálně vidět:https://ctrlv.cz/shots/2017/12/12/O1LY.pngA s trochou snahy je vidět i ten zbytek:https://ctrlv.cz/shots/2017/12/12/xCD3.png

Ako docielis aby ukázalo aj zbytok IP?

taky by me to zajimalo, to co je v zahlavi komentare vypada, ze uz takhle chodi ze serveru, vypnuti js nepomaha

IP je za určitých okolností vidět celá a nejsou k tomu potřeba žádná vyšší práva. Je totiž viditelná i bez přihlášení a i u dotazů, které psali registrovaní uživatelé:https://www.zive.cz/poradna/vysel-novy-firefo... https://ctrlv.cz/shots/2017/12/13/JStM.pngDetaily si ponechám pro sebe. Ale nehledejte za tím nic světoborného, je to až primitivně jednoduché...