Jaký rozdíl ve výkonech?

Prosím o sdělení, jaký rozdíl je mezi těmito dvěma typy flash disků:

1) USB flash disk 16GB, USB 2.0 CORSAIR VOYAGER GT
2) USB flash disk 16GB, USB 2.0 CORSAIR VOYAGER

Děkuji

Odpovědi na otázku

Mrknete sem www.svethardware.cz ... a na tomu predchazejici hromadny test, kde je i "neGT" verze. Je to pak asi jasne...

Tech testu vygooglite myslim dost.

Pokud podtrebujete rychlou flashku, kupte neGT, pokud potrebujete pekelne rychlou flashku, priplatte si za GT variantu. (Ja pred casem volil prvni variantu, protoze mi bohate staci.)

Jaký?

Malý v ceně, velký ve výkonu.

Pri citani tam je rozdiel pomerne maly pri zapise je GT 2x rychlejsia a GT ma lepsie pristupove doby takze zalezi co na tom budes robit. Ja som zvolil GT

Raději bych šel do toho GT.