» Poradna » Web a internet

Jaký redakční systém pro E-shop

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda neznáte nějaký dobrý redakční systém pro e-shop, asi něco podobného na styl czc / alza / atd..., předem děkuji za normální odpovědi

Odpovědi na otázku

asi chceš něco zadarmo, co?https://www.ecommerceceo.com/open-source-ecommerce/

vypadá super a i administrace vypadá super

tak nejběžnější je třeba Prestashop, ale to si asi zjistil sám, stačí hodit dotaz na google..

za mě opencart

Jestli chceš něco jako Alza, tak ta za vývoj musela utratit obrovský balík peněz (počáteční částku počítej ve stovkách tisíc). Myslíš, že když by něco takového jako Alza bylo zadarmo, tak proč by vytvářeli vlastní systém? Nepíšeš čeho se e-shop bude týkat a jaký předpokládáš obrat (nebo zisk), ale možná pro prvotní start by stálo za to si e-shop pronajmout za měsíční paušál (u solidní firmy budeš mít ošetřenou českou legislativu, podporu běžných platebních bran používaných v ČR, provázanost s účetním systémem, atd...).

I Wordpress je použitelnej s WooCommerce, ale popravdě úplně nejjednodušší je si něco pronajmout. Stojí to od několika stovek měsíčně, je to obvykle připravený na český podmínky, na karty a podobně a ušetříš si spoustu času, nastavování, nervů... Českých poskytovatelů je několik.