» Poradna » Počítačové sítě

Jaky prohlizec ?

Muzete mi nekdo prosim poradit jaky si mam poridit internetovy prohlizec mel sme IE s kterym sem absolutne nespokojen pak sem mel Maxthon ktry mi strasen zatezoval CPU a ted sem si stahunl FF ktery mi maximalne vyhovuje a ani CPU tolik nezatezuje ale nejdou mi zase prehravat videa na youtube.com a i na ostatnich strankach ptz pry nemam program flash player ktery sem si stahnul a nainstaloval a stejne to nejde
TAK JESTLI PROSIM NEKDO NEVITE O NEJAKEM JINEM BO LEPSIM PROHLIZECI ? Budu rad kdyz napisete predem dik

Odpovědi na otázku

Problem neni v ve Firefoxu ,ale mezi klavesnici a zidli
urcite stah spravny flash player??? viz:
www.czilla.cz ...

ha ha moc vtipny omg j urcite

Souhlasim, taky se mi stalo ze uzivatel psal zeflash player nejde nainstalovat a pak jsem zjistil, ze si neprecetl, ze pri jeho instalaci musi byt firefox zavreny.

jj to sem vsechno udelal presne podle toho jak mi to tam psaly mel sem to zavreny

klikni si na tento link: www.adobe.com ...
mali by sa ti prehrať dve animácie nad sebou, pokiaľ máš flash aj shockwave v poriadku nainštalované...prehrajú sa ti ?

ne zadne video jen se tam nacte naka 2okna do kterych se da kliknout jinak nic

Asi sme si nerozumeli, nemá sa tam prehrať žiadne video, iba animácia:

img172.imageshack.us ...

Skús toto: otvor si prázdnu kartu vo Firefoxe (CTRL+T), napíš tam about:plugins a stlač Enter. Mal by si tam mať toto okrem iného aj toto:
Shockwave for Director - img89.imageshack.us ...
Shockwave Flash - img217.imageshack.us ...

máš tam tieto pluginy ?

jj mam to tam vsechno az na to prvni mam ANO

sorry, ale napíš to zrozumiteľne čo tam máš a kde a čo ti chýba ? Shockwave alebo flash, a čo tie animácie z prvého obrázka ? Zobrazia sa ti ako aj mne alebo nie ?

aha sry takze animace se nezobrazila psalo to tam ze na to mam kliknout a stahnout
a tamto mam:
Mozilla Default Plug-in

Název souboru: npnul32.dll
Default Plug-in

Typ MIME Popis Přípony Povoleno
* Mozilla Default Plug-in * Ne
jinak u vsecho ostatniho mam povoleno
PS: Takhle to potrebujes vedet?

OMFG !!!!
Mozilla Default Plugin je tam automaticky po nainštalovaní Firefoxu, na tom som sa ale NEPÝTAL ! Mňa zaujíma, či tam máš zobrazené Shockwave a Flash - tak ako ja na tých dvoch obrázkoch...ale asi nemáš.

ne nema to sem ti psal ze ne ze mi to tam pise kliknete zde pro stahnuti kliknu nainstaluju a porad nic (uz vim co myslis to tam fakt nemam)

stiahni si toto:
fpdownload.macromedia.com ... a toto fpdownload.macromedia.com ...

Potom VYPNI ! Firefox a nainštaluj si obe dve inštalácie

j mam to oboje ale nak se tomu porad nechce a udal sem to uplne stejne jak jsi rikal

dobre, tak ešte raz:
1. Stiahni si (pokiaľ si ho zmazal) ešte raz inštalačku Firefoxu a tie dve inštalačky na Flash a Shockwave.
2. Odinštaluje Firefox
3. V C:\Program Files zmaž zložku Mozilla Firefox
4. V C:\Documents and Settings\názov_účtu_pod_ktorým_sa_prihlasuje_do_WIndows\Application Data zmaž zložku Mozilla (máš novú inštaláciu Firefoxu, tak snáď ešte nemáš uložené žiadne záložky ani heslá)
5. Nainštaluje ešte raz Firefox
6. Nainštaluj Flash a Shockwave

jj ale tak ten Shockwave_Installer_Full mam nainstalovanej ale ten Flash mi nak nejde vis normalne to zpustim jako instalaci a pak tam nejde dat nic jineho nez Cancel a Try Again na ktery kliknu a nic se nedeje

a aký máš operačný systém ?

XP s motivy Visty

Takže chápem tomu správne, že inštalácia Flash sa nedokončí ? Keď klikneš sem www.adobe.com ... tak sa ti nezobrazí animácia ? Táto druhá animácia www.adobe.com ... sa ti už zobrazí ?

ano presne tak to je

Mno jeste muzes vyzkouset Operu: www.opera.com ...
A Chrome: www.google.com ...

Ale Chrome je zatim ve vyvoji a ma velky potencial, ale dnes imho neni vhodny na normalni pouzivani. Me tam proste par veci chybelo.

Nevím, jak to děláte, ale mne to tak nějak funguje bez námahy...

otevřít okno(záložku) >> do adresního řádku zadat: "about:plugins" >> zobrazí se toho dost, včetně něčeho takového:
Shockwave Flash

Název souboru: libflashplayer.so
Shockwave Flash 9.0 r48

Typ MIME Popis Přípony Povoleno
application/x-shockwave-flash Shockwave Flash swf Ano
application/futuresplash FutureSplash Player spl Ano

nevim co to je ale mam tam vsude ANO jakorad u :

Mozilla Default Plug-in

Název souboru: npnul32.dll
Default Plug-in

Typ MIME Popis Přípony Povoleno
* Mozilla Default Plug-in * Ne

pri instalaci flash playeru nemas vyply firefox, dej spravce uloh a tam jej vypni, potom se nainstaluje.

zkusim ale zkousel sem to uz ale zkusim znova

problem nebyl v Maxthon ale mez klavesnici a zidli

ha ha jj urcite....!

Vždycky postupuj stylem - pokud milionu lidí to funguje - např. flash u FF a mně ne,mohl bych zvážit že chyba bude asi u te menšiny - řekněme 1000 lidí u kterých to nefrčí.
Pote se nenamáhám s ha,ha,BH smajlíky ale napnu uši abych pochopil co se ostatní snaží radit,uznám že asi tak moc počítačům nerozumím a pokorně udělám co mně řekli.
ha ha jj urcite....!

Chytrý, hodně chytrý. Jsem naštvanej, že mě to nenapadlo. Podstatně pádnější, než nadávky. Ten boreček se už neozve - stejně od počátku dělal dojem, jakoby "testoval".

Chlapci nwm nwm co to tu uz resite nainstaloval sem Operu a je to v pohde tak nwm co je...

tak to, ses, asi, tezkej king! proste, no!