» Poradna » Programy

Jaký prográmek co pořád spouští další programy po 1 minutě ?

Zdravím vás,
nevíte někdo který prográmek nebo utilitka do windows umí to, že mu zadám jaké programy pořád dokola spouštět třeba po 5-ti minutách-to je jedno, to mu taky zadám.
Chtěl bych to kvůli tomu, že některé programy zabraňují vypnout windows do spánku, takže je musím vypnout. A po zapnutí PC ze spánku už je nechci znovu ručně spouštět pořád jak trotl.
Dík Ryčrd

Odpovědi na otázku

Tvuj dotaz jsem nepochopil. Proc je chces spoustet dokola po 5-ti minutach? Proc je nechces spustit po obnoveni z rezimu spanku? Proc je chces mit spustene 150x?

Staci ti obycejny davkovy soubor, do ktereho das seznam veci, ktere se maji spustit a palnovac uloh, ktery mas ve Windows a ktery ti ude spoustet tu davku (popr. i jednotlive programy). Nacasovat si to muzes jak potrebujes, klidne po tech 5-ti minutach

Jo díky zkusím to. Jinak to časování je tam proto-abych na to nemusel vůbec ani klikat. Nejde totiž dat podmínku, že se windows znovu spustil a že se proto má něco provést. On windows sám na sobě nepozná že se znovu probral ze spánku.
Diky

No to ne. To Windows pozná zatraceně dobře.
Kdyby sis dělal někdy nějaký prográmek, tak při této události se generují specifické zprávy.
Tobě tedy stačí "obsloužit" tuto zprávu např. tím, že spustíš nějaký program.