» Poradna » Programy

Jaký program použít k hodhalení keyloggeru v počítači?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký program je podle vás nejlepší k odhalední softwarového keyloggeru v počítači.

Odpovědi na otázku

format c:

... hodhalení, odhalední ... no, něco ti tam opravdu přeskakuje.

a proč si myslíš že tam máš keylogger ?Podobný programy v modením OS jsou jen pohádka na strašení předškolních dětí - pokud sis tam tedy dobrovolně nenainstaloval něco co keylogger obsahuje a dobrovolně tomu nepovolil spouštění jako službu atp... pak ti to samozřejmě žádně program ani antivir neodhalí.

instalaciou OS na nový hdd a nepoužívať admin účet

Žádný program není spolehlivý. Pokud máš opravdu odůvodněné podezření na keylogger, tak je jediná jistota čistá instalace OS.

Vetsina slusnych AV a AMW softu keyloggery odhali..A bezne keyloggery casto odhali i manualni kontrola bezicich procesu osobou znalou.

AntivirAntikeylogger

Mě keyloggera odstranily Malwarebytes. Jinak projevovalo se mi to tak, že jsem nemohl psát háčky nebo čárky a celkově řada čísel 1-0 psala divný znaky.