» Poradna » Programy

Jaký program na video z internetu? Formát MP4

Jaký program na video z internetu? Formát MP4. Jde mi o kvalitu, místa na HDD mám dost.
Vyzkoušela jsem:
aTube Catcher : velmi dobrá kvalita, ale některá videa neumí.
Freemake Downloader : špatná kvalita videa.

Předem děkuju.

Odpovědi na otázku

H264 je nejlepsi (ale zaroven taky vlastne nejmene prostorove narocne na misto) a dnes uz je rok 2011 takze asi by stejne nemelo by byt nic jineho nez h264

programy Handbrake, Nero Recode to jisti pro download z YouTube doporucuju pouzivat jen Operu + si najit doplnek na YouTube primo z Extenssions Opera tam pak pod kazdym videem bude jen download a vyberes si jak to chces (netreba dodavat ze ty 720 a 1080p jsou stejne jen H264 - resp tam je to nekdy jako ,,flash")

Jojo, a u pokročilého nastavení je lepší zvolit kódování v reálném čase jeden průchod nebo dva průchody?
Je lepší nastavit u Nero Recode: kvantizace H263 nebo kvantizace MPEG?
Je lepší nastavit u Handbrake : H264 (X264) nebo MPEG-4 (FFmpeg)?
Děkuju.

lepsi jsou vzdy 2 pruchody A H264, ale trva to dele, nejlepsi je si to vyzkouset, pokazde s jinym nastavenim

Předpokládám, že chceš pouze ukládat videa z Utube a jiných streamovacích serverů. keepvid.com to jistí. Nabídne zároveň všechny dostupné formáty, v kterých lze dané video stáhnout. Pak ti to přehraje třeba MPCHC...

Pre Firefox je osvedčený plugin Video DownloadHelper.

Tak tak

A chces video z internetu stahovat a nebo vyrobit nejake video (napr z kamery) a nahrat ho na internet?