» Poradna » Programy

Jaky program na torrenty?

dobry den,
CHTEL JSEM se zeptat mam uTorrent nejnovejsi verzi awe si myslim ze stoji za prd furt to stahuje at tam je peeru a seedu na miliony furt 2,7 7,8 kb/s omg a azuerus je podle me nestabilni tak prosim o vas nazor dekuji

Odpovědi na otázku

Pouzivam uTorrent uplne bez problemu. Mas nastavenej port, mas upload omezenej na cca 90% maximalni rychlosti tve linky?

Podle mne je líp se na to úplně vys.já jsem ho mněl taky a zase mi to dělalo to že nšlo nic stahnout až do konce,nikdo mi nic nedával a jen mně všichni dojili.Stahoval jsem jeden film třeba týden a ještě stál za hoo.