» Poradna » Programy

Jaký program na předčítání textu?

Dobrý den chci se zeptat jestli by jak to udělat něco jako Google překladač že bych si nahrál každé slovo a pak jenom napsal jestli a přečetla by mi to předem děkuji za odpovědi.//Upraven nicneříkající titulek "program".//

Odpovědi na otázku

Nejspíš nějaký translator voice,ale zda jde na PC nevím na mobilu ano.

Trochu zmatený dotaz tak co tohle. https://m.freetranslations.org/voice-translator.html

K čemu to má sloužit? Když chceš místo textu zvukový záznam, nahrávej rovnou celé věty. Aby věta zněla přirozeně, z jednotlivých slov ji nesložíš.

W10 to má ... stačí aktivovat "předčítání".