» Poradna » Programy

Jaký program na MENU, DVD a VIDEO?

Zdravím vás všchny, mohli byste mi prosím poradit nějaký kvalitní program pro úpravu videí z miniDV kamery ataky program (může to být ten stejný ) ve kterém lze udělat nějaká pořádná MENU na DVD. Tak aby tam mohlo byt video na pozadi, nekolika strankove menu atd...Program NERO VISION toho s menu moc neumí ( teda aspoň jsem nic neobjevil)diky

Odpovědi na otázku

omlouvám se, že je tady toto téma dvakrat nějak sem omylem dvakrat kliknul....