» Poradna » Programy

Jaký program k nalezení duplikátů

Ahoj lidi, potřeboval bych program který by vložení cesty k složce tuto složku včetně posložek prošel a nějakým způsobem označil soubory které jsou shodné (i když mají třeba jiné jméno). Moc tomu nerozumím ale kdyby to hledalo pres CRC tak by to bylo asi nejlepší.Nevíte prosím o něčem?

Odpovědi na otázku

To umí standardně Total Commander.

V tomto je Total Commander asi slaby, sice dokaze pri synchronizaci adresaru najit duplicity, ale nevim jestli tohle zvladne.

Hmm... a nějaká konkurence?

Vyzkoušej program Beyond Compare a zjistíš, že nic lepšího neexistuje.

parada... diky za info... jdu to hned zkusit

Tak jsem se na to dival ale bohuzel to asi neni to co potrebuju... :( ja bych chtel zadat jen slozku a program by mi mel najit sam stejne soubory a nejak je oznacit

Jj... ten jsem nasel, ale zase to neni to co jsem hledal a to protoze on to porovnava podle jmena souboru, coz neni zrovna presne urceni duplikatzu. Nicmene jsem ale uz asi narazil na ten pravy. Kdyby to nekdo v budoucnosti hledal tak se to jmenuje zsDuplicateHunter

Kdybych nekdy v budoucnosti hledal, tak si udelam programek, prace tak na maximalne 2 hodinky (pro funkcni prototyp, nejakej blbuvzdornej system by si vyzadal vice casu). Neni to lepsi nez 4 dny hledat nejakej program.

Tak to je kvalitní rada, hlavně pro začátečníky.

Nejsem asi příliš náročný, ale docela mi vyhovuje free DoubleKiller porovnává název, velikost, datum a CRC. O něco lepší je NoClone/Find Duplicate Files, porovnává navíc i bajt po bajtu, ten ale není free.

Jo to chapu, taky jsem nad tim uz zacinal premyslet kdyz jsem ho nemohl najit 4 den, ale tak nejak jsem na to za 1. nespechal a za 2. jsem nevedel ze to bude problem najit

Zadej do Google: vyhledávání duplicitních souborů (bez úvozovek) Výsledky 1 - 10 z asi 940 česky psaných stránek pro vyhledávání duplicitních souborů. (0,32 sekund)

Ach jo... myslis ze to jsem neudelal, ale cast z toho jsou blbosti, cast jsou veci ktere nefunguji presne jak bych chtel a zbytek je porno. Ver mi ze forum je posledni moznost co zkousim protoze je to pomale a nemusi se tim ani nic vyresit

na inštalačnom cd w2k/wxp v support tools sa nachádza programík dupfinder,vyskúšaj ten.Pokial nemáš uvedené inštalačky,dá sa stiahnuť z windows download centra ako súčasť windows resource kit utilities