Jaky parametr na srovnáni MP3 prehravace?

Dobrý den, chtel bych se zeptat podle jakeho parametru lze nejlepe srovnat kvalitu vystupu na mp3 prehravaci. Hlavne tedy hlasitost. Predem dekuji

Josef

Odpovědi na otázku

A jak to chceš udělat,lze to provést podle toho jaký je odstup signál-šum,potom síla výstupu v dB a samozřejmě frekvenční rozsah,jenže kde se tyhle údaje dozvíš,většina výrobců udává tyhle údaje podle přiložených sluchátek,nikoli změřených na výstupu přehrávače

Hlasitost pro tebe znamená kvalitu?

jasne ze ne. ale u mp3 si stejne o kvalite vykladat nemuzem tak at me to aspon urve usi :D jde me o to co je hlasitejsi, tohle http://cgi.ebay.com/Apple-iPod-classic-5th-Ge... ... nebo http://cgi.ebay.com/Sony-NWZ-E345BLK-Walkman-... ...

?

kvalita-nekvalita, hlavně ať je rámus

"MP3 přehrávač" to se ještě dneska prodává ? Vždyť mp3 umí dnes i ten "nejdřevěnější" telefon, asi mi něco uteklo.

tak jestli ti jde o vykon tak treba Cowon D2 ti urve usi ze ho na 70% nazesilis - ´ten sony je prave naopak strasne zvukove jeden z nejtizsich - a pro toho kdo se divi na co mp3 - tak si kaz usi na telefonu