» Poradna » Notebooky

Jaký notebook?

Dobrý den,prosím o radu, který noťas byste volili, bude dost vytížený, hlavně kancelářská práce, skype, dropbox, google disk,... a pojede na něm speciální asistenční software:1) notebook HP ProBook 450 G3, i7-6500U, k tomu přidaná pamět 4GB, plus přidaný disk disk pevný HDD 2,5" 750GB W D7500BPKX - doplnění jako druhý 256 SSD v notebooku2) ThinkPad E560 15.6" FHD, i7-6500, 8GB, DVD, 1TB3) ThinkPad L560 15.6" FHD, i5-6200, 8GB, 256SSD - k tomu se moc nekloním, má malý disk4) ThinkPad L560 15.6" FHD, i5-6200, 4GB, SSHD 500GB + 8GB cache, plus doplněná paměť o 4GB

Odpovědi na otázku

Jednoznačně thinkpady, ale i zde je víc variant. Některé jsou konstukcí vhodné spíš na stůl, některé zvládnou i přenášení, defakto jsou vhodné pro mobilní použití. SSD disk podstatně zvedne rychlost celého zařízení!!! Výběr je na Vás ... http://notebook.cz/clanky/recenze-notebook

Ten Probook podle mne vypadá z toho nejlíp - ten M.2 SSD poskytne rychlý systém a 750 GB zas místo na data...SSHD (ThinkPad L560) bych nechtěl a navíc je stejně jen 500 GB.