» Poradna » Notebooky

Jaký notebook vybrat?

Zdravím, potřebuji vybrat notebook,ale bohužel nevím jaký. Mám to hlavně na internet a potřebuji numerologickou klávesnici. Jaký notebook by jste poradili? Díky

Odpovědi na otázku

Co se zkusit příště při pokládání dotazu zamyslet a napsat to trošku inteligentně?

Veroniko, napiš pro jaké další účely.Také velikost obrazovky LCD a jaká verze Win a 32bit nebo 64bit.A do jaké ceny

Těžko radit co vybrat bez nějakých specifických požadavků. Doporučil bych si promyslet nějaké důležité aspekty a ty sem pak napsat a podle toho by se dalo lépe radit:- Jaké je cenové rozpětí?- Je to notebook na přenášení a nebo bude spíš statický?- Je to notebook vážně jen na internet a nebo i na něco náročnějšího?- Jak velký display?- Bude k tomu notebooku třeba připojovat nějaké specifické zařízení jako např více monitorů nebo nějaké další externí zařízení? (dle toho vybrat počet např. USB nebo dalších konektorů...)- Nějaké další konkrétní požadavky co by ten notebook měl umět nebo by se s ním mělo dělat?- atd....PS. notebooky s numerickou klávesnicí jsou většinou velké stroje od 15" a bývají celkem těžké.

No těžké ? 2.20 kg tuším https://m.alza.cz/fujitsu-lifebook-a557-lev...

"numerologickou klávesnici"To bude chtít zeptat se nějakého astrologa, nebo věštkyně co používají

Ale no tak

Nahodou, ja by som taku kupil.Rano zapnem kompa a "Dnes nepracujte, hviezdy nepraju" hodim printscreen zamejlujem sefovi a padam domov.

Dell Vostro 15 (5568) za 20 490,- Kčhttps://www.czc.cz/dell-vostro-15-5568-seda_...