» Poradna » Notebooky

Jaký notebook ?

Dobrý den, sháním nový notebook do 5-7 tisíc z bazaru(konkrétně z téhle stránky -> https://www.sbazar.cz/hledej/hern%C3%AD%20noteb... Nechci aby to vypadalo jako reklama, jen bych poprosil o radu, jaký notebook by se mi hodil nejvíc asi na LoL. Děkuji mockrát.Jan

Odpovědi na otázku

"Sháním NOVÝ notebook Z BAZARU", není to trochu protikladné? Nehledě na to, že za 5-7 neseženeš nic dobrého a herní ntb určitě ne.

To nový je překlep.Nicméně za 5-7 jsem myslel z těchto co je na výběr.

Označení některých jako herní je značně diskutabilní Ale např. u "Herní notebook Asus X540SA" už to vyloženě zavání podvodem.

A je zde aspon jeden o kterém by se dalo diskutovat ?

nanejvýš tento, ale i tak gt 840m není herní grafika.https://www.sbazar.cz/iveta.n332/detail/2482390...

pravda. GT je bohužel kancl grafika. Herní jsou GTX

a 7800kč ?

bez záruky bych ho takhle taky nebral, ale od ověřeného obchodníka s repasy by se už o něm dalo uvažovat (pokud by byla v dobrém stavu baterka).Ta grafika už je sice stará, ale není zas o tolik slabší jak dnešní 940mx od 13ti tisíc vejš.

No většině lidí tu vždy píšou že je slabá na hry ale stejně si to pak koupí a potom je tu máme zpět s dotazem že jim jedou špatně hry

Nedávno jsem kupoval z Počítárny jeden kousek taky s gt840m, i3 4030u za 8300,-, předváděcí kus jako nový, s dvouletou zárukou.Pokud je ten noťas postarší a sloužil primárně ke hraní her, je jen otázkou času (i několika měsíců) kdy ti na něm klekne třeba grafika. Navíc je tu riziko že narazíš na podvodníka a zboží ani peníze už neuvidíš.

ono zase s touto grafikou toho moc nenahraješ

novinky určitě ne, ale starší kousky na rozumné nastavení zvládne v pohodě.Ten noťas nemám na hraní her, jen občas když je nuda.

A nechceš si radši vybrat něco odtud? Jsou to taky použité stroje ale máš na ně minimálně 1 rok záruku a výkonem jsou na tom některé podobně jako tebou vybrané "herní" notebooky.https://www.pocitarna.cz/notebooky/

Já bych za 5-7 tisíc koupil modrej.

jetej notes s dedikovanou grafikou (nVidia, Radeon) bych krom repas obchodů nikdy nevzal - nedá se poznat, jak moc ho předchozí majitel griloval pokusy o hraní her a kolik času mu ještě zbývá než se upeče úplně.