Jáký noťas do 22000?

Uvažuju o koupi notebooku. Moje představy jsou zhruba takovéto: Hardisk 60GB (přinejhorším 40), RAM 512, procik aspoň 1,5 GHz, LCD 15 asi, DVD +- RW a nejlépe s OS WXP. Cena by měla být nejlépe tak 20 000 Kc, plus mínus. Nemám to na hraní nějakejch her, spíš administrativa, filmky, občas něco vypálit.Doteď jsem měl Acer a bez problémů, ale nyní na něj nečtu moc velkou chválu, ale neodsuzuju je ještě úplně. Takže, co byste doporučili?

Odpovědi na otázku

http://ekatalog.svet-it.cz/presmerovaniEU.aspx$$zbozi=67155&web=136.Inac tam nic nenajdes (najma ten Windows tomu brani) - Acery ti neodporucim (kvoli velmi slabej grafike a polovicnej baterii). C.

Dobře, děkuju, už jsem na něj taky koukal. Škoda že ten Acer nemá kladné ohlasy už ze zvyku bych ho bral.

V tejto cene som videl Acery len s polovicnou vydrzou (bateria 2200mAh), co sa mi nezda byt 2x vhodne... C.