Jaký nejvýkonnější procesor ?

Ahojte

Chci se zeptat jaký nejvýkonnější procesor mohu dát do svého notebooku viz odkaz
www.alza.cz ...

Odpovědi na otázku

Na to se ptej v renomovaném servisu.

Mohl by zvládnost 2540M, 2620M nebo 2640M. U výkonnějších už by mohl být problém s chlazením.

žádnej, do téhle sr--y nejde nic měnita ani to neni doporučený, za chvíli ti stejně odejde do věčných lovišť, je to Acer, co jde tak Dell

On je normální člověk, netaktuje, nedělá s tím hovadiny takže samozřejmě není důvod aby notebook někam odcházel .... to by se stalo kdybys ho dostal do rukou Ty, nebo jiný kazisvět ...