Jaký nejnovější procesor do desky Asus P5GDC Pro?

Zdravím, nějak se neorientuju v posledních typech procesorů, můžete mi prosím poradit, který z novějších procesorů lze dát to této desky /Asus P5GDC Pro/, případně jaký nejsilnější by tam šel/myslím tím alespoň 2jádro/? A příapdně jakou adekvátní grafiku do této desky? Dík za rady

Odpovědi na otázku

No, to je, asi Tahle Základní Deska, ne, a to no tak, více viz. tady: http://www.asus.com/product.aspx... ,tak a to tak, si to,t řeba, užij, no ten ASUS, je Debilní, když, se tahle, Základní Deska, nedá, najít, přes Google, tak to tě, chápu, proč, se ptáš, tedy na Poradně, zive.cz tady, na tuto, Základní DESKu, dokonce, ani přes, ASUS, vyhledávání, jsem jí nenašel, ale stačilo, chvilku hledání, a na-konec, jsem jí, přece, jen, našel, tedy! Aha, tak on tam, nemá Asus, prakticky, nic, o téhle Desce, ani seznam, podporovaných Procesorů, ten ASUS, je vážně, na hlavu, jestli má takhle, Mizernou podporu, i u nových Základních Desek, tak to tedy, pak, žádnou Základní Desku, Asus, nechci, ach jo, tohle, je tedy, vážně, neuvěřitelně, hrozné, tedy!

Hmmmm reakce jak svině! Pokud i ostatní míníte takto "radit" tak se na to vyserte.....fuck....vykřičníky nejsou povolené, hvězdičky nejsou povolené, to je tu už jak v Číně....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

"posledních typech procesorů"
Na to si ale musíš pořídit odpovídající desku, a ne vykopávku někde
ze šrotiště !
Jak vidíš ani výrobce nic o CPU neuvádí mimo že je určena pro 90nm procesory Intel Pentium 4

Maha, tak to jsem, ani nevěděl, zajímavá informace, a já se asi půjdu utopit, tedy!

Asi nečtete dotazy pořádně! Psal jsem jaký nejsilnější procesor lze do této desky dát? Neptal jsem se na pořízení nové desky!....jinak když jsem tak browsil po netu, našel jsem např. že Intel Core 2Duo E7500 je do patice 775 která je "shodná se staršími procesory Pentium a Core"...nebo např. Celeron Dual Core E3400 který je do patice socketu T /775/ což by odpovídalo dané desce...ale vidím že je tu milion rýpalů a nikdo ochotný,/rozuměj/ schopný pomoct....Chjooooo

Možná je, ale Ty nechceš pochopit že nestačí jen shodná patice !
Ona je důležitá také podpora BIOSu bez které to nepůjde.
( on výrobce desky žádnou aktualizaci pro novější CPU neposkytl )