» Poradna » Ostatní

Jaký navigační software na Evropu pro Windows Mobile 5.0

Ahoj, PDA jsem vybral Asus MyPal A636N PDA (jeste ho nemam objednany) a ted k tomu software, cenove se mi libi MAPFACTOR Pocket Navigator 6 Europehttp://www.alza.cz/mapfactor-pocket-navigato... opa-turecko-cast-rusko-pocket-pc-d62294.htmale nerad bych usetril treba 2.000,- za sw a pak byl zklamany kvalitou. Protoze to je ma prvni navigace a spousta map je jen vychodni (nebo zapadni) Evropa a tezko se mi hleda nejaky komplet, tak zkusenejsi poradte, co k tomu koupit za sw. Diky Ladik

Odpovědi na otázku

iGO 2006 Europe.

skus pozret na svetpda.cz

TomTom. Nevím jak po Evropě, ale po ČR je super. Po Evropě to nebude o nic horší.

Naopak - po zapadni evrope to bude jeste podstatne lepsi.