Jaký nas je lepší

Jako domácí multimediální centrum je lepší Qnap TS-251 nebo Asustor AS5002T.De mi převážně o sledování filmu různých formátu a dále pak zálohu.U Qnapu mně zaujala funkce "Real-time a online HD video překódování".

Odpovědi na otázku

NAS není multimediální centrum, to je důležité si uvědomit ....Vhodnější bude HTPC a nastavit zálohování.

Jen jsi měl poznamenat, že je to 4 roky starý článek...

Tak jinak jaky z již jmenovaných NASu je lepší k přehravani filmu.Oba spnují mé další požadavky nasu a oba sou za stejnou cenu.

NAS (Synology, dříve Q-NAP) jsem měl a ani s jedním nebyl problém. Podmínkou je DLNA v TV. Ani s jedním není třeba používat žádné "přesamplování" videa

nas a přehrávač jsem doteť mněl a chtěl bych nas a prehrávč v jednom zařízení.