» Poradna » Programy

Jaký MP3 přehrávač?

Potřeboval bych doporučit MP3 player s následujícími parametry:
- FM tuner
- Vyměnitelná baterie
- Hodně kontrastní displej (pro někoho, kdo nevidí úplně nejlíp)
-mikrofon
-aspoň 2GB flash

Event, pokud byste věděli o nějakym solidním testu někde na webu...
Teď mám Doonio Cube a byla by s nim spokojenost, kdyby se každejch tak 14dní nezasekával a kdyby jediný, co s tim lze udělat nebyl flash FW(v reklamaci mě s tim vyhodili).
Díky Jarda

Odpovědi na otázku

ja mam revolt 230 a som maximalne spokjny!!!! dlha vydz aj skvele parametre za par korun. 4 GB verzia za necelych 1800 sk.

Nojo, ale ta Li-Ion baterka... Má to aspoň nabíječku? Nebo se to musí nabíjet přes USB?

mám 1GB iAudio od Cowon a jsem max. spokojen. Na 1AA baterii hraje cca 40hodin a má vše. Rádio, diktafon apod.

iRIVER T60. není čo ďalej riešiť.

+1