Jaky monitor byste mi doporucili?

Dobry den,chtel bych si poridit novy monitor, ale vubec nevim ktery. Nyni pouzivam LG M2262DP, ktery ma 21.5", rozliseni FullHD a frekvenci 60Hz. Chtel bych poridit nejaky lepsi, ale aby nebyl zas moc drahy. Cena by mela byt max 3000 korun a uhlopricka max 22", vice ne. Monitor by byl pouzivan k prohlizeni internetu a hrani. Ktery by jste mi doporucili?Predem dekuji za odpovedi.

Odpovědi na otázku

Pokud ten monitor funguje, tak proč ho chceš měnit za +-stejný a vyhazovat 3000,- jen tak do kanálu?Pokud už to má mít smysl, tak ať je alespoň větší. Vzhledem k tomu, že i 24" v poměru 16:9 je opravdu malý monitor, tak byc pod 24" fakt nešel.

Žádný, za ty prachy to bude v lepším případě stejné jako máš ted, ale spíš mnohem horší...

Také to nechápu. Ten starý monitor je rozbitý?

Důvod výměny?Vzhledem k velikost monitoru tě nemusí tolik trápit mizerné pozorovací úhly u tvého současného TN monitoru.Snad jen, pokud ti vadí barevné podání (což bývá u TN technologií problém).Jenže, pokud ti to nevadilo doposud, tak nevidím důvod pro nákup nového.Pokud to máš na hraní, tak bych spíš doporučil v této cenové kategorii něco s VA technologií.Pokud o tom i tak uvažuješ, tak tento splňuje podmínky.https://www.czc.cz/iiyama-x2283hs-b3-led-mon... Nicméně za ty samé peníze už můžeš mít tentohttps://www.czc.cz/viewsonic-va2405-h-led-mo...

Za mna najlacnejsi znackovy IPS. Kludne nejaky LG, Acer, Benq, mozno by sa do ceny vosiel aj DELL . A preco nie 23-24" ? Tam su najlepsie ceny a na FullHD ideal. Naprhttps://www.alza.cz/23-8-acer-ek240yabi-d5849...