» Poradna » Mobily

Jaký mobil

Dobrý den ,Chci se uvažuji o koupim mobilního telefonu ale radši si nechám poradit .Jaký mobil je lepší ZOPO 530 4G LTE nebo Lenovo A6000 Děkuji

Odpovědi na otázku

bohužel finance mám omezené 3000-3700 Kč

jaký z těchto dvou mobilů je lepší ? :)

tak to dojisté míry záleží na tom, co si od toho telefonu slibuješ .... jinak oba maj jen 1 GB RAM , což mi přijde dost málo .... ale záleží, jak se s tím vypořádá výrobce a jak doladí SW

U Lenova se mi nelíbí uživatelské prostředí. Zvolil jsem Zopo. U mě byla cenová hladina 5000Kč. Koupil jsem v listopadu Zopo speed 7. Zatím jsem maximálně spokojený. Za tyhle peníze nic lepšího není.