» Poradna » Mobily

Jaký mobil?

Dobrý den,mám dotaz chci si pořídit nový telefon a nevím který bude lepší jestli Goclever Quantum 500 a nebo Myphone Next-s. Doufám,že se najde nějaká dobrá duše a poradí. Koukala jsem na stránky porovnávání,ale vesměs je to skoro stejný.Děkuju za odpovědi. :)

Odpovědi na otázku

Definuj svoje kritéria pro "lepší".

A k čemu jsou kamenné prodejny elektra? Zajdi tam a vyzkoušej :)

Pokud máš odvahu, tak objednej přímo z Číny Xiaomi Redmi 1S. Teď jsou v akci na etotalk za $133,99 tedy 2 850 Kč + 599 Kč DPH = 3 449 Kč.http://www.etotalk.com/xiaomi-redmi-1s-wcdma_p57... Platí tři základní pravidla:1.) U zboží do hodnoty 22 € se neplatí clo, ani DPH.2.) Na zboží v hodnotě od 22 do 150 € se vztahuje DPH, nikoli clo3.) Zboží nad 150 € podléhá clu i DPH

Na mobilni telefony je nulova sazba cla, takze clo neplatis nikdy, hloupy honzo.

Petře Bezmozku, pokud Tě učili číst na hornicko-dělnickém učilišti plničů pětiletek, tak si přečti tenhle článek na Agrofertu:http://mobil.idnes.cz/dovoz-mobilu-telefonu-z-c...

Gratuluji, udelal jsi tady ze sebe naprosteho hlupaka. Misto premysleni das na nejakeho pisalka. Kdybys radeji nahledl do celniho sazebniku, ktery jako jediny, urcuje, co je a neni spravne: http://www.celnisprava.cz/cz/clo/sazebni-zarazeni-z... Tam pod KN 8517 12 00 najdes:8517 12 00– –Telefony pro celulární sítě nebo jiné bezdrátové sítě. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .bezTo bez, znamena bez cla.

Dokonce to mas i v tom clanku, na ktery odkazujes Ty jsi fakt hloupy honza...

Cituji tvuj clanek hloupy honzo: Nás zde bude zajímat položka „Telefony pro celulární sítě nebo jiné bezdrátové sítě“ (kód 8517 12 00) na straně 568. Zde je uvedena celní sazba jako „bez“, tedy nulová. Clo se tedy bez ohledu na hodnotu zboží neplatí.Aneb diskusni sebevrazda v primem prenosu....

133,99 tedy 2 850 Kč + 599 Kč DPH = 3 449 Kč.Kde vidíš slovo CLO. Debila ze seba dáš jen ty, synku.

Dobry pokus, ale nevysel.

Tak ti nevím člověče, ale za bezmozka jsi tady teď ty. Příště si alespoň přečti na co odkazuješ. V tom článku je totiž napsáno přesně to, co tvrdil Petr.

Ještě bych si tě dovolil jednou upozornit že DPH != CLO (vykřičník rovná se znamená pro nás chytré nerovná se, nevím, jak je to u vás ve vidlákově na severu).

Tak alespon v necem mas jasno. Kdyz uz ne v tom, jestli se na mobilni telefony plati clo nebo ne.

$133,99 tedy 2 850 Kč + 599 Kč DPH = 3 449 Kč.Ukaž mi, která část uvedené částky zmiňuje clo? Žádná. Tak táhni hrabat uhlí a dalších sto let mlč.

Z toho uz se nevykecas, jsi a zustanes nez hloupy honza.

Já se nemam z čeho vykecávat. Číst evidentně umíš, ale pochopení psaného textu ti stále dělá problémy.

J, j, hlavne ten tvuj clanek ukazal, ze vis, o cem mluvis, moulo

Můj nick slouží k trollování trotlů.

Zajimavy konicek - trotl trolluje...

Alespon ses neco noveho naucil. Priste budes vedet, ze na zadny telefon, ani s cenou presahujici 150 EUR, ti celkni sprava clo nevyroubi.

Upřímně, ani jeden... Procesor je sice 4 jádro, ale jen Cortex A7 (=muzejní kousky..) a v kombinaci s nadroidem to bude sebevražda... Android je dobrej systém, ale potřebuje odpovídající HW... Takže pokud v týhle cenový chceš telefon, kterej bude fungovat naprosto bez problémů, tak koukni na Nokii 630...

Ani jeden z nich, jsou to totální čínské šmejdy. Pokud chceš levnější, vybírej aspoň ze známějších čínských značek.

mám teď HTC Desire c a nevyhovuje mi. Nechci už právě tak značkový telefon,protože se platí pořádně jen za značku. Na tu Nokii jsem koukala,ale nechci win.mám ho v notebooku a bojuju s ním. Jinak chci aby ten telefon byl s větším displejem a měl blesk. A pro mě jako nenáročnýho uživatele je zbytečný kupovat si drahý telefon,udělala jsem to jednou a bylo to zbytečný vyhození peněz.

takže si radši koupíš vyloženě levný a skoro noname čínský telefon? To mi nepřijde dobrý nápad a pochybuju, že budeš víc spokojená. Ten zmíněný Redmi 1S je výborný a pokud se ti vejde do cenového limitu, což podle výše uvedených příspěvků ano, tak dostaneš velmi dobře zpracovaný telefon se svižným systémem, bez problému fungující GPS a i pěkného designu.

Win v notebooku a v telefonu má společný sand jen to jméno... To co v notebooku namá smysl (dlaždice) v telefonu naopak funguje naprosto skvěle...

Nereste a7 cortex jako nedostatek vykonu,stačí ROOT a nasypat app na ssd kartu,která ovsem musi být rychla,pak vse pujde tak jak má.Bavme se o vykynu a to tyto telefony maji,jen to naucit a pokoupit co je potřeba.Real racing 3,jedu bez problémů na xiaomi red rice rychly kartě,a nemusim k tomu nic dodavat pro chytré.