» Poradna » Mobily

Jaký mobil prosím?

ahoj, chtěl bych si koupit novej tel, pžemejšlím o lenovo p90pro nebo lenovo vibe shot.Jakej je podle vás lepší na výkon atd.Díky.

Odpovědi na otázku

Zajímavý přístroj. Já se teda o mobily už hezky dlouho nezajímal, ale vidím že výkon a výbava šla v poslední době hodně nahoru. Ta cena je vcelku lidová, slušná kapacita baterky. To je snad výkonnější, než můj stolní PC. ☺

A už to zase začíná...

Mezi těma dvouma

Kup si jaký chceš. Jak máme vědět, který bude zrovna pro tebe lepší? A mezi námi, zrovna jako mobil bych Lenovo nekoupil ani omylem. Nebo bych si minimálně před tím ověřil, jestli ten vybraný model nemá čipovou sadu MTK...

Jeden je Intel a druhej qualcomm.

V mobilech je osvědčený Qualcomm, tak bych šel do toho, pokud to opravdu nutně musí být zrovna Leninovo...

Výkon na co?Jinak se nenech okecat reklamníma kecama o foťáku - dneska si leckdo pak bláhově myslí, že mu mobil nahradí foťák na kreativní focení. Nenahradí... Optiku neokecáš a malý čip to má vždycky...

To vibe shot má super displej píšou

Psát můžou co chcou. Jen jestli je to pravda. A když jo, tak bude zakopaný pes jinde a tímto se tě snaží svést ze stopy.