» Poradna » Mobily

Jaký mobil do 8500

Ahoj, chci se zeptat jaký bych si podle vás měl koupit mobil do 8500 Kč. Už nějakou dobu porovnávám a vybírám, ale nevím no. Mým kandidátem je Samsung Galaxy A70, ale jak říkám, zajímal by mě váš názor. Jde mi hlavně o fotoaparát, výkon aspoň nad +- 170 000 (AnTuTu), AMOLED displej a bluetooth 5.0. Předem díky .

Odpovědi na otázku

Vůbec nechápu na co ti bude názor někoho jiného. Pro mně je třeba Samsung nepřijatelný, ale mám známé, kteří nedají na Samsungy dopustit. Takže máš dva názory - posunulo tě to někam? A ještě poznámka nějaké skóre v Antutu o tom mobilu v podstatě neříká vůbec nic.

Cim vic prouzku, tim vic adidas.Kup si co chces, pokud se ti Samsung libi bez do nej !

Když už řešíš body v nějakém benchmarku, podívej se místo výběhového A70 na aktuálně prodávané modely. Za tu cenu jsi i více než 400 000 nesmyslných bodů. Třeba Mi 9 za 7999,- (je tam sleva -1000,- pokud zadáš "MT1000"):https://www.czc.cz/xiaomi-mi-9-6gb-64gb-cern...

Můj názor je - levné Samsungy nebrat. A levné jsou ty pod 16000.