» Poradna » Mobily

Jaký mobil do 10, nanejvýš 15 tisíc?

Dobrý den,moc prosím o radu. Sháním nový telefon. Nemůžu si dovolit nic hodně drahýho, ale chci něco kvalitního. Hodně se mi líbí Samsung galaxy s8, ale na ten můžu zapomenout, a tak sháním něco jiného. Jen podotýkám, že s telefony Huawei a Lenovo mám špatné zkušenosti a že bych chtěla mobil pokud možno s velkým displejem, kvalitním foťákem a kvalitním přehrávačem zvuku.

Odpovědi na otázku

Proč ? S8 se už za tyhle peníze sehnat dá (nebo dala nedávno - s cashbackem.) Ale prý bude brzo S9 takže brzo za tyhle prachy bude určitě natrvalo - (myslím 15000CZK) a na některých obchodech za ty peníze je i dneska. Takže vzhůru pro ni :)

XIAOMI MI 6 za cca 11000 kč ,má v sobě procesor SD 835 a 6 GB operační paměti a android verze 7 a vypadá docela elegantně .Osobně mám vedle Lumie 950XL jako záložní Xiaomi MI 4 a slouží dobře.

Evidentně jsi ten telefon nikdy nedržel v ruce ty šašku :D

Na android má slabý procesor a muže se zasekávat.U androidu třeba mit procesor SD 800 a výše aby android normálně fungoval.Nic proti dané značce a modelu.Moje vlastní zkušenosti u androidu.

Mám SD 625 a neseká se ani omylem, vysvětli.

Mrkni na XPria XZ1/XZ1 Compact. Jsou za super cenu, bezkonkurencne odladene prostredi a podpra vyrobce taky ukazkova. Nad nicim jinym bych ani neuvazoval,

Nevím, cos měla za Huawei, ale P10 byla vyhlášena za fotomobil roku, má výkonný procesor a jeden z nejlépe odladěných Androidů... Momentálně je na CZC za 12 tisíc.