» Poradna » Ostatní

Jaký mininotebook ...

Dobrý den :) ...
doma mám stolní počítač ... CPU 1.83Ghz , RAM 704 MB a jsem s tím docela i spokojený ... (když mi běží internet icq a film zároveň) ...

a uvažuju teď o koupi mininotebooku
www.alza.cz ...
který mám CPU dvoujádrový 1.2Ghz, RAM 2Gb ... když je tam ta ztráta na procesoru jestli to bude o tolik pomalejší ? ale zase je to dvoujádrový ... tak nevím ...

a nebo
www.alza.cz ...
který mám stejný procesor jako můj stolní :) a větší RAM :) ... a má ještě DVB-Tuner :)

a nebo (tohle už není mininotebook)
www.alza.cz ...
ale štve mě jeho výdrž baterii to moc přenosné nebude :( ?

a potřebuju aby mi tam běžel internet ICQ a film zároveň :) ... :D

Odpovědi na otázku

Film? To bude suprzazitek.

jako že filmy na to nerozchodím ?