Jaky lepsi procesor??

Mam desku Biostar M6TBA ver. (asi) 1.4. Je to chipset BX. Mam tam Celerona 400, PPGA s redukci. Zajimalo by me jaky lepsi procesor tam muzu nasadit. Neptal bych se, ale podarilo se mi ztratit manual. Matne si vzpominam, ze je sand do 800MHz, ale nevim jestli je PIII kompatibilni.diky vsem

Odpovědi na otázku

Ten manual se zrovna vali prede mnou a pisou tam max.550MHz. Urcite tam pujde PIII (450,550,600 - nasobitel) s jadrem Katmai (Vcore=2Volt). Na webu pisou 800, ale nic o verzi desky (deska musi umet nastavit vcore mensi nez 2V pro proc. s jadrem coppermine - je to risk). Jinak super deska - BX rulez!

Ted koukam na ten web a jako ze od verze 1.3  vyse + hw update (pozná se podle - http://biostar-usa.com/museum/MBManuals/M6TBA/TB... je sance na PIII800/100CusDJ